Zobrazeno 11 až 20 z celkem 117 článků.

Zítra jdeme do 5. zápasu s Pískem

Rozhodující zápas série play-up o Národní ligu je tu. Zítra ve 20:00 začíná pátý zápas série s Pískem. Vítěz postoupí, poraženého bude čekat baráž s týmem T.B.C. Králův Dvůr.

Písek srovnává sérii, rozhodne se v Plzni

Drama až do konce, rozhodne se v pátém zápase série! Dneska to bohužel z naší strany drama nebylo, výsledek zápasu 7:0 byl jasně pro Písek.

Třetí zápas série získal Písek v nájezdech

Gorily vyrovnaly zdánlivě ztracený zápas. Vyrovnané skóre 6:6 zůstalo i po prodloužení a muselo se rozhodnout v nájezdech. Tam rozhodli šťastnější domácí, Gorily musí zabojovat znovu zítra!

Florbal z Písku živě

Živý přenos z Obloukové haly v Písku si promítneme v Déčku. Kvůli omezené kapacitě se na halu nedostaneme, ale můžeme podpořit tým společně z Plzně!

Do Písku bez lístku nejezděte

Písecký klub, stejně jako my, nedisponuje příliš velkou halou, kapacita pro diváky je omezená. Proto jsme jako klub dostali jen 30 vstupenek. Bez vstupenky se do haly v Písku nedostanete!

Gorily poráží Písek doma i podruhé!

Dramatický zápas přineslo druhé utkání 2. kola play-up o Národní ligu. Napjatí diváci ale pomohli povzbuzováním Gorilám a ty mají náskok 2:0 nad Pískem. Příští zápas v Písku už může rozhodnout o postupujícím.

V prvním zápase s Pískem vítězí Gorily

Druhé kolo play-up je tu. Gorily narazily na soupeře ze svojí divize, v cestě za postupem stojí FbC Písek. V prvním zápase měli vše pod kontrolou a zvítězily 9:3.

2. kolo je tu! Představujeme soupeře FbC Písek

V pavouku v play-up o Národní ligu se objevil v úterý soupeř pro Gorily. Čtvrtý tým z Divize B, kterým byl FbC Písek bude druhou překážkou na cestě do národky.

Gorily postupují do 2. kola play-up

Pátý zápas je náš! O vítězství jsme rozhodli dobrým výkonem ve druhé třetině, kdy jsme získali nad Katy Kadaň rozhodující náskok. Konečný stav série je 3:2 pro Gorily.