Tréninky

Rozpis tréninků od května 2022

  • Od pondělí 9.5.2022 dochází v harmonogramu tréninků ke změnám, případně podle pokynů trenérů.
  • V uvedených časech tréninků mohou ještě nastat změny místa nebo úpravy hodin. Sledujte, prosím, informace zasílané klubem a naše sociální sítě.

Minipřípravka (ročníky 2015 a mladší)

trenéři: Stanislav Nedvěd, Jan Felkl, Pavel Vild, Michaela Cajthamlová - kontakty na trenéry  

středa 33. ZŠ 15.00 – 16.00

Pozn.: V případě zájmu je možné navštěvovat po dohodě s trenérem tréninky přípravky.

Přípravka (ročníky 2013-2014) - 33. ZŠ

trenéři: Stanislav Nedvěd, Filip Tábořík, Jan Felkl, Ondřej Budek, Pavel Vild - kontakty na trenéry

pondělí 33. ZŠ 15.00 – 16.00
středa 33. ZŠ 16.00 – 17.00
pátek Area D 15.45 – 17.15

Pozn.: V pátek trénuje přípravka společně s elévy.

Kroužky

Malesice (ročníky 2008-2016)

trenér: Pavel Vild - kontakty na trenéry

středa Malesický Dvůr 16:45 – 18:00
Krašovská (ročníky 2008-2016)

trenér: Pavel Vild - kontakty na trenéry

pátek Krašovská Aktivity centrum 14:00 – 16:00

Elévové (ročníky 2011-2012)

trenéři: Ondřej Budek, Tomáš Suchý, Filip Tábořík, Stanislav Nedvěd - kontakty na trenéry

pondělí 33. ZŠ 16.00 – 17.00
čtvrtek 33. ZŠ 16.00 – 17.30
pátek Area D 15.45 – 17:15

Pozn.: V pátek trénují elévové společně s přípravkou.

Mladší žáci (ročníky 2010-2011)

trenér: Karel Altman, asistent: Libor Bolda, Ondřej Budek - kontakty na trenéry

úterý 2. ZŠ 15.45 – 17.30
čtvrtek 2. ZŠ 15.45 – 17.30
pátek --- ---

Starší žáci (ročníky 2008-2009)

trenéři: Matěj Surák, asistent: Petr Torma - kontakty na trenéry

úterý 2. ZŠ 17.15 – 19.00
středa --- ---
čtvrtek 2. ZŠ 17.15 – 19.00
pátek ---- ----

Dorostenci (ročníky 2006-2007)

trenér: Matěj Surák, asistent: Petr Torma - kontakty na trenéry

úterý 2. ZŠ 17.15 – 19.00
středa --- ---
čtvrtek 2. ZŠ 17.15 – 19.00
pátek --- ---

Junioři (ročníky 2004-2005)

pozn.: Junioři trénují společně s muži, v atletické skupině společně s dorostenci.

vedoucí týmu: Ondřej Budek, Petr Procházka - kontakty na trenéry

úterý 2. ZŠ 17.15 – 19.00
středa --- ---
čtvrtek 2. ZŠ 17.15 – 19.00
pátek --- ---

Muži (A-tým, B-tým)

trenéři mužů: Roman Surák (A tým), Jan Felkl (B tým) - asistenti: Petr Torma, Tomáš Janouškovec - kontakty na trenéry

úterý --- ---
středa --- ---
pátek --- ---

Brankáři (všechny kategorie mládeže)

trenéři: Stanislav Nedvěd, asistent: Martin Lenárt - kontakty na trenéry

středa 33.ZŠ - přípravka, elévové, mladší žáci ---