Pro členy klubu

Velmi nás těší, že se chcete stát členy gorilí rodiny. Jsme plzeňský sportovní klub se jménem a s tradicí. Abychom vám usnadnili začátky působení v klubu Gorily Plzeň, nabízíme přehledně všechny kroky a užitečné informace.

Přihlášky do klubu

Co od vás potřebujeme vyplnit

  • Přihlášku do klubu a vyplněný souhlas GDPR

Přihlášku a souhlas GDPR (dokumenty jsou dostupné v části ke stažení), prosím, odevzdejte svému trenérovi na tréninku. Můžete je také poslat naskenované v příloze na e-mail: info@gorilyplzen.cz, nebo osobně doručit sekretáři klubu (prodejna Dextrsport naproti Plaze, Přemyslova 128/17).

Členská sekce webu (EOS)

Na základě odevzdaných přihlášek vám následně umožníme přístup do členské sekce webu a do mobilní aplikace EOS. Na uvedený kontaktní e-mail zašleme přihlašovací údaje nutné pro první přihlášení.

Samotná členská sekce webu nebo její mobilní verze (EOS) je hlavní komunikační kanál klubu, kde najdete všechny informace o trénincích (docházka, omluvenky), kroužcích, utkáních (nominace), klubových akcích apod. Pokud se vám nedaří do členské sekce přihlásit, tak nás neprodleně kontaktujte na e-mailu: info@gorilyplzen.cz.

Pokud už máš vytvořený účet do klubové platformy, můžeš využít i mobilní aplikaci. Appku si stáhni na App Store nebo Google Play a přidej si svůj klub pomocí kódu 650612.

Členské příspěvky

V členské sekci webu máte informace o všech platbách. Přehled jednotlivých plateb naleznete po přihlášení do členské sekce. Po kliknutí na "platby" se dostanete k detailům plateb, vč. variabilního a specifického symbolu, které nám umožní automatické párování platby.

  • Členské příspěvky slouží k pokrytí nákladů na tréninkové, trenérské a administrativní zabezpečení týmů, startovné, pronájem sportovních hal a sportovišť pro tréninky a soutěžní utkání. Z příspěvků klub financuje odměny trenérům, rozhodčím a pořadatelům.
  • Sourozenecká sleva je 30 % pro mladšího z nich.

Zdravotní prohlídky hráčů

Každý hráč nebo hráčka má jednou za rok absolvovat zdravotní prohlídku. (Netýká se kategorie minipřípravka!) Po jejím úspěšném absolvování mu praktický nebo sportovní lékař potvrdí Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, bez něhož nesmí do utkání nastoupit. Tento formulář naleznete v části ke stažení nebo v samotných podrobných informacích o zdravotních prohlídkách. Najdete tu doporučení, jak postupovat, abyste měli včas prohlídku od lékaře potvrzenou. Potvrzený formulář můžete naskenovat a nahrát do systému EOS. Potom bude datum expirace prohlídky zaevidováno v profilu v členské sekci a včas budete upozorněni na nutnost prodloužení.

Oblečení a dresy klubu

Povinnou součástí vybavení hráče nebo hráčky od kategorie elévů výš jsou klubové dresy (2ks bílý a černý, kraťasy a bílé ponožky). Komplet nebo jeho části objednávejte po dohodě s trenérem. Při výběru dresu doporučujeme osobní vyzkoušení velikosti. Máte možnost vybírat i další klubové věci z fanshopu (klubová trika, mikiny, čepice, ponožky ad.). Hráči na zápasy chodí v klubovém oblečení (mikina, triko, tepláky, čepice, ponožky).

Pro hru a trénink je povinné do kategorie dorost nošení ochranných brýlí, v dalších starších kategoriích ho důrazně doporučujeme. Florbalová hůl (s certifikátem IFF), omotávka a boty jsou dle výběru hráče. Doporučujeme se poradit s trenéry nebo s odborně proškoleným personálem v obchodech (např. Dextrsport naproti Plaze v Plzni, kde mají členové klubu slevu).

  • Pro kategorii minipřípravka a přípravka máme klubové sady dresů připravené zvlášť. Není nutné je dětem na začátku pořizovat.

Klubové slevy

Díky našim partnerům a sponzorům klubu máte možnost jako členové Gorily Plzeň využít jejich slevy a výhodné nabídky.

  • Florbalové vybavení pohodlně nakoupíte v Plzni v obchodě Dextrsport (naproti obchodnímu centru Plaza v Přemyslově ulici) se slevou. Zboží značky Salming a Puma zde mají možnost členové klubu pořídit se slevou dle aktuální nabídky.