Soustředění

Letní soustředění klubu je základním prvkem přípravy na novou sezónu. Žádný hráč by neměl na soustředění chybět.

29_20230415_114035.jpg

Týmové soustředění v roce 2024

Letní soustředění klubu Gorily Plzeň proběhne v Jindřichově Hradci v termínu od 10. do 16. srpna 2024.

Soustředění je určeno pro děvčata a chlapce kategorií elévové, mladší žáci, starší žáci, dorost a junioři (pro sezónu 2024-2025).

  • Děti z přípravky vždy přihlašujte až po dohodě s trenéry, v minulých letech to děti zvládaly velmi dobře, ale je vždycky lepší se domluvit předem.

Již nyní se můžete těšit na nabitý sportovní program s našimi trenéry a zajímavými hosty.

Plánovaný termín: 10.8.-16.8.2024

Místo: Jindřichův Hradec

  • Přihlášky a pokyny k platbě budou připraveny v intranetu EOS a o tom budete vyrozuměni.
  • Podrobnosti k odjezdu a k pobytu zveřejníme v průběhu července, podle aktuální situace.
  • Přihlašujte se co nejdříve! Počet účastníků soustředění je omezen kapacitou ubytovacího zařízení. Přestože se budeme snažit vyhovět všem zájemcům, budou upřednostněni ti, jejichž závaznou přihlášku obdržíme dříve, příp. budou z kategorií mladší žáci, starší žáci a dorost.
  • V případě dotazů se obracejte na Petra Procházku na e-mailu: info@gorilyplzen.cz nebo volejte +420 723 122 404.

Co je v ceně?

Město Jindřichův Hradec disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport, máme je odzkoušené z posledních let. Budeme moci využívat městskou halu i tělocvičnu (až 3x denně), atletický stadion, v místě je bazén a další sportoviště. Ubytování hráčů je v domově mládeže na pokojích, příp. na kolejích, bude-li nás více. K dispozici bude jídelna a v ní plná penze. Naši mladí sportovci budou mít vynikající podmínky pro přípravu.


Jindřichův Hradec má také výborné kulturní zázemí (hrad a zámek) a je tu další vyžití (koupaliště, řeka, úzkokolejka), nudy se tu rozhodně nebojíme.


Soustředění je vykročením do nové sezóny, kdy nás bude čekat v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a budeme chtít uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je zásadní. I proto opět očekáváme hojnou účast všech kategorií!

Zpět na Klubové události