Soustředění

Letní soustředění klubu je základním prvkem přípravy na novou sezónu.

Týmové soustředění v roce 2022

Letní soustředění klubu FBŠ Gorily Plzeň proběhne v Jindřichově Hradci v termínu od 6. do 12. srpna 2022 (toto je plánované datum, může dojít k drobné úpravě v rámci tohoto týdne).

Soustředění je určeno pro děvčata a chlapce kategorií přípravka, elévové, mladší žáci, starší žáci, dorost a junioři (pro sezónu 2022-2023). Děti z přípravky vždy přihlašujte po dohodě s trenéry, v minulých letech to děti zvládaly velmi dobře, ale je vždycky lepší se domluvit předem.

Otevřené soustředění

Soustředění je navíc otevřeno i holkám a klukům mimo náš klub! Přijet si zatrénovat s gorilami může úplně každý, nehledě na svoji dosavadní florbalovou minulost a zkušenosti.

Již nyní se můžete těšit na nabitý sportovní program s našimi trenéry a zajímavými hosty. Loni např. nechyběl Josef Juha.

Plánovaný termín: 6.8.-12.8.2022

Místo: Jindřichův Hradec

  • Přihlášky posílejte na klubový e-mail: info@gorilyplzen.cz (vyplňte do e-mailu: jméno, příjmení, kategorii, zařadíme vás v členské sekci do kategorie Soustředění 2022)
  • Pokyny k platbě budou zveřejněny na klubovém intranetu v členské sekci.
  • Podrobnosti k odjezdu a k pobytu zveřejníme v průběhu roku, podle aktuální situace.
  • Přihlašujte se co nejdříve! Počet účastníků soustředění je omezen kapacitou ubytovacího zařízení. Přestože se budeme snažit vyhovět všem zájemcům, budou upřednostněni ti, jejichž závaznou přihlášku obdržíme dříve.
  • V případě dotazů se obracejte na Petra Procházku na e-mailu: info@gorilyplzen.cz nebo volejte +420 723 122 404.

Co je v ceně?

Město Jindřichův Hradec disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport, máme je odzkoušené z posledních let. Budeme moci využívat městskou halu i tělocvičnu (2x-3x denně), atletický stadion, v místě je pěkný bazén a další sportoviště. Ubytování hráčů je v domově mládeže na pokojích, příp. na kolejích, bude-li nás více. K dispozici bude jídelna a v ní plná penze. Naši mladí sportovci budou mít vynikající podmínky pro přípravu.


Jindřichův Hradec má také výborné kulturní zázemí (hrad a zámek) a je tu další vyžití (koupaliště, řeka, úzkokolejka), nudy se tu rozhodně nebojíme.


Soustředění je vykročením do nové sezóny, kdy nás bude čekat v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a budeme chtít uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je zásadní. I proto opět očekáváme hojnou účast všech kategorií!