PísekGorily
7:0(3:0,3:0,1:0)
ne 19. 3. 2023 19:00 @ SH Písek - oblouková, Divize, 4. kolo

Písek srovnává sérii, rozhodne se v Plzni

Drama až do konce, rozhodne se v pátém zápase série! Dneska to bohužel z naší strany drama nebylo, výsledek zápasu 7:0 byl jasně pro Písek.

Takhle vypadá nepovedený zápas

Ano, jinak to nelze nazvat. Gorilám dneska nevyšlo v Písku na hřišti vůbec nic. Zato domácí se do toho pustili opravdu dobře a pokaženou přihrávku Goril proměnili v gól už ve 13. minutě. Vojta Šimůnek byl bezmocný. Pak se trefil za domácí Měřička a to už připomínalo bezmoc. Gorily marně bušili na obranu soupeře, ta stála pevně a vydržela celý zápas. Písek dobře blokoval střely, hrál fyzicky, gólman držel svůj tým.

Písek přidal dva góly, jeden ještě v první části z trestného střílení, druhý na začátku druhé třetiny ze stejné situace. Oba nájezdy proměnil Slepička. Pak přidal Písek ještě jednu branku po další naší chybě v obraně a šestý zápis udělali do konce části ještě znovu písečtí. Nám nepomohla ani přesilovka, ani změny v sestavě.

Třetí část jsme načali zvýšenou aktivitou, ale přišel ještě jeden gól do naší sítě, Šanda napodobil Slepičku a oba si připsali tři góly v zápase. Gorily to zkoušeli v šesti, a to i v přesilovce proti čtyřem, ale Vlasta Dvořák zamkl svou klec a od nás do ní neprošlo nic.

Sérii uvidíme znovu v Plzni

Nepovedené utkání komentoval Jakub Vandák: "Dnes to nebyl náš den, ale i takové zápasy přináší sport. Chci ohromně poděkovat našim fanouškům, kteří se i v početní nevýhodě dokázali vyrovnat domácímu publiku. Vyspíme se, potrénujeme a doma to urveme!! Díky soupeři za zápas."