Máme chvilku po posledním zápase mužů s Panthers. Vzali jsme na krátký rozhovor Matěje Suráka, šéftrenéra klubu. Matěj má za sebou tři náročné měsíce a čeká nás další program.
Máme chvilku po posledním zápase mužů s Panthers. Vzali jsme na krátký rozhovor Matěje Suráka, šéftrenéra klubu. Matěj má za sebou tři náročné měsíce a čeká nás další program.
Podařený zápas mužů vidělo plné Déčko. Area D zažila vítězné prodloužení, bod navíc ze zápasu s lídrem Národní ligy zařídil kapitán Goril.
Po první polovině první tým Národní ligy bude hrát proti Gorilám. Domácí zápas proti Panthers je posledním v tomto roce! Přijďte si užít zápas v Déčku!
A tým si sobotní večer užil, po výborném začátku, kdy se nám dařilo střelecky, jsme udrželi vedení až do konce zápasu. Z Brandýsa vezeme další body do tabulky Národní ligy.
Muži mají netradičně sobotní program. Už zítra večer od 20 hodin budou hrát v Brandýse s Falcony a načnou druhou půlku zápasů základní části.
Domácí porážka s Black Angels znamenala konec vítězné série. Gorily se pokusí už v sobotu v Brandýse v odvetě proti Falcons.
Všimli jste si? Je tu polovina základní části. Poslední soupeř, se kterým jsme ještě nehráli, jsou Black Angels. Utkání v Area D nás čeká v neděli!
Z Prahy vezou Gorily všechny tři body. Wizardy jsme překvapili pozornou obranou a v útoku byli úspěšní! Těsný zápas rozhodla trefa do prázdné branky.
Gorily proti Wizardům? Další měření sil čeká A tým v Praze v ZŠ Kunratice. Gorily čeká soused v tabulce, ve kterém navíc hraje pár hráčů dobře známých dříve z našeho výběru.
Muži měli zápas v Králově Dvoře jako na houpačce. Po prodloužení bereme bod navíc, výhru Gorilám vystřelil Ondra Sihelský.