19_20231110_093954.png
315_20230515_084348.jpg

Turnaj PFC pro Gorily úspěšný, k medailím jsme byli blízko

Všechny zúčastněné kategorie se dostaly blízko k medailovým bojům, kategorie B13 a B14 si odvážejí 4. místa z turnaje PFC Spring 2023. Starší kategorie končily v play-off A.

Z turnaje se vracíme bez lesku medailí, ale spokojení

Turnaj PFC Spring 2023 budeme hodnotit pozitivně, i když se tentokrát nepodařilo žádné kategorii vystoupat na stupně vítězů. Přesto si Gorily vydobily respekt u soupeřů za dobré výkony.

Úspěšné kategorie elévů a přípravky

Oba týmy nejmladších dětí hrály nejvíce zápasů na turnaji. Zaváhání v jednom zápase v základní skupině stálo elévy boje v tříčlenné skupině o zlato, ale i tak neponechali nic náhodě a ve velmi kvalitních výkonech předvedli, že nikdo kromě Goril nebude mít na 4. místo nárok. Přípravka se dostala po výborném výkonu v sobotu do skupiny o medaile, ale v neděli už na soupeře nestačila a zůstala na 4. místě. Pro Gorily je to velký úspěch, i když nikdo nechce končit na turnaji čtvrtý.

B13mini na turnaji

B14mini na turnaji

Mladší žáci zažili brzký konec v play-off

Po velmi dobrých výkonech v základní skupině přišlo pro mladší žáky rychlé vyřazení. V sobotu ve večerním zápase play-off turnaje nestačili na výborně hrající Black Angels a rychle vypadli. Je to škoda, protože výkony proti Krnovu, Snipers Bratislava a Panthers Praha vůbec nebyly špatné.

B10 na turnaji

Starší žáky vyřadil pražský Chodov

Základní skupinou tým starších žáků proletěl bez zaváhání. 4 zápasy, 4 výhry. Ani Přerov, ani Jesenice, ani Dvojka Praha, ani Bílina však nebyli soupeř typu Florbal Chodov, který nás čekal ve čtvrtfinále play-off. Bohužel, do bojů o medaile náš tým nepostoupil, těsně prohrál o jednu branku.

B08 na turnaji

Dorostenci nestačili v play-off na Bohemians

Dorostenci měl výborný páteční program, kdy si poradili s SKV Vinohrady, potom i s Kladnem a dobře se tak naladili na souboj o první místo ve skupině s Mladou Boleslaví. Tenhle zápas jsme ale prohráli a do pavouka play-off nás posunuli do osmifinále proti Mostu. S Vipers Most si dorostenci poradili jasně 5:0 a čekal je zápas s Bohemkou. Po prohrané polovině 2:0 jsme srovnali a v závěru rozhodovaly maličkosti. Úspěšná přesilovka Bohemky rozhodla o tom, že zelenobílí postoupili do semifinále.

B06 na turnaji

Děkujeme skvělým rodičům za neutuchající podporu!

Související odkazy

Související články

Gorily Plzeň