25_20240109_143414.png
314_20230510_135506.jpg

PFC za dveřmi. S kým hrají Gorily?

Turnaj PFC Spring 2023 je tu! V pátek už budou Gorily hrát svoje zápasy. Jak vidíme los turnaje?

Dorostenci ve skupině s Kladnem, SKV a Boleslaví

Tři poměrně zvučné soupeře mají před sebou ve skupině dorostenci. S Kladnem jsme je viděli hrát v ligovém ročníku, s Vinohrady a s Boleslaví budou hrát po delší době. S nimi máme jen výjimečné turnajové střety a bude to velká neznámá. Dorostenci se představí na třech halách, pak je čeká pavouk play-off.

los kategorie B06

Starší žáci vyhlíží Dvojku, Přerov, Bílinu a Jesenici

Čtyři soupeře ve skupině mají starší žáci. To sice nejsou týmy ze superligy, jako je to u dorostu, nicméně s mládeží všechny pracují velmi dobře a budeme s napětím sledovat, jak se starším žákům povede v jednotlivých zápasech. Fandit jim můžete v pátek na Jižním Městě, v sobotu pak na dalších dvou halách. Potom jdeme na play-off.

los kategorie B08

Mladší žáci proti Panthers Praha, Snipers Bratislava a proti Krnovu

Z titulku je patrné, že i mladší žáci narazí na tři soupeře v základní skupině. Před play off se musejí ukázat ve třech náročných soubojích a urvat nějaké body do tabulky. Sledujte je na místě. V pátek se představí v Bublině a EXEsport aréně, v sobotu v Heroldových sadech. Pak bude následovat napjaté play-off.

los kategorie B10

Elévové v kategorii B13 mini

Jarní PFC 2023 bude pro tuto kategorii po Tatran cupu dalším testem. V základní skupině v sobotu v Kobylisích je čeká zápas se Sokolem Brno I Gullivers, se Snipers Třebíč a s Panthers Praha. Pak budeme fandit dál v další fázi turnaje v neděli.

los kategorie B13 mini

Přípravka hraje B14 mini

O kousek dál v Kobylisích na hřišti na ZŠ Burešova uvidíte v akci gorilí přípravku. V sobotu má atraktivní zápasy proti Florbalu Litomyšl, Tatranu Střešovice, Butchis a Florbalu Chomutov. V neděli turnaj přípravek vyvrcholí.

los kategorie B14 mini

Související odkazy