Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
475_20240129_162705.jpg

Gorilí mládež zaujala výbornými výkony

V 1. lize dorostenců jsme v 1. koši získali maximum bodů, hráli mladší žáci a také děti z přípravky a minipřípravky. Pozornost věnujeme všem!

Dorost na Krašovské bral dvě vítězství

Na Krašovské jsme pořádali zápasy 1. koše 1. dorostenecké ligy.

Proti ASK Lovosice jsme měli hned na začátku výpadek, ale tohle zaváhání dorostenci rychle napravili a dostali se do vedení v zápase, který zkušeně kontrolovali. Bylo to cenné vítězství proti letošnímu lídrovi dorostenecké ligy. Hráli jsme na míčku, měli přehled o hráčích soupeře a trpělivě čekali na okénka v obraně Lovosic. Těch jsme pár dokázali otevřít pohlednými kombinacemi a došli jsme si pro vítězství 5:4.

Florbal Ústí měl namále v zápase s Bohemians a proti nám toužil o napravení dojmu. Ale dorostenci ještě vylepšili svůj výkon ze zápasu s Lovosicemi a bez problémů kontrolovali utkání. Opět jsme se mohli opřít o skvělého Filipa Černého v brance, který o nulu přišel až 12 vteřin před koncem. Vpředu se činili i ti nejmladší, a tak nás zdobí výhra 8:1.

Zisk 6 bodů nás drží nahoře, příští zápasy v Praze na VŠE budou proti Karlovým Varům, Kladnu a pak i proti Bohemians a BUTCHIS.

Rezerva dorostenců Gorily Tlučná hrála v Klatovech zápas jen s domácím Sport Clubem, protože Sokolov chyběl. Klatovský tým nám dal lekci z produktivity a zaslouženě vyhrál 4:1. Zápas, kde bychom to mohli napravit nebyl, takže příště snad přijde lepší výkon.

Mladší žáci měli napilno

Početně velmi dobře obsazená kategorie měla před sebou utkání obou košů. Bílí i černí měli před sebou několik zajímavých zápasů. Bílí porazili Sušické Vydry, remizovali s Karlovými Vary a prohráli se Slávií. Černí prohráli s oběma tým FBC Plzeň, ale porazili Rokycany. Trenéři chválili skvělý přístup a správnou gorilí týmovost.

Přípravka a turnaj dětí - mini

I ti nejmenší měli několik skvělých chvilek, hlavně na hřišti jsme chtěli vidět pokroky, a to se splnilo beze zbytku. Doma na turnaji v Area D jsme přivítali dva týmy z Tachova a Florbalovou akademii. Marek Schober měl z dalších postupných krůčků radost a podobně to měl Ondra Sihelský, jehož tým přípravky zavítal na 25. ZŠ a nezaváhal ani v jednom zápase.

Pochvalu si zaslouží i náš tým minigorilek, Gorilata z minipřípravky měli nejen skvělou náladu, ale ukázaly, že se florbalovou holí umí dobře ohánět a každý míček dopraví tam, kam mají! Do branky!

Související články

Gorily Plzeň
473_20240125_121811.jpg

Zápasově bohatý víkend pro mládež, hraje i tým U23

Pro mládež si los soutěží připravil nabitý program. Ke slovu se dostanou dorostenci, mladší žáci, přípravka a také bude hrát rezervní tým Goril. Podívejte se s námi na celou nabídku na víkend!