Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
473_20240125_121811.jpg

Zápasově bohatý víkend pro mládež, hraje i tým U23

Pro mládež si los soutěží připravil nabitý program. Ke slovu se dostanou dorostenci, mladší žáci, přípravka a také bude hrát rezervní tým Goril. Podívejte se s námi na celou nabídku na víkend!

Od nejmenších

Přípravka bude hrát svoje zápasy na dvou místech. Domácí turnaj v Area D si připravíme v sobotu, druhý tým bude hrát na 25. ZŠ na Slovanech. Dostane se tak na maximum dětí, a to včetně těch z minipřípravky. Pro ně to bude další kopec zážitků. Přijďte pomoci dětem svými hlasivkami, aby měli všude domácí prostředí!

Po nejstarší

Tým U23, rezerva Goril, bude hrát kolo regionální ligy v Plzni v hale na Borech. Potkáme se v poledním zápase s T.J. Sokol Koterov, druhý zápas muže čeká odpoledne proti FBŠ Slavia Plzeň B. Muži chtějí bodovat, čekají je ale soupeři, se kterými jsme poslední zápasy ztratili. Držíme palce! Béčku patří zatím v tabulce regionální ligy šestá příčka a chtějí svoje postavení rozhodně vylepšit.

Mladší žáci hrají v Sušici a na Lokomotivě

Dva turnaje mají v programu mladší žáci, černí si zahrají na Lokomotivě, bílí míří do Sušice. Oba koše, na Lokomotivě i u Otavy, slibují dobré zápasy, děti se na turnaje těší a uvidíme, co se podaří. Soupeřem černých v Plzni budou FBC Plzeň, Rokycany, Tlučná. V Sušici se představí bílí, ti budou hrát proti domácím, proti Slavii Plzeň a také proti Tachovu a Karlovým Varům.

Dorostenci v akci

Oba naše týmy mají svůj program. V sobotu Gorily Tlučná budou hrát v Klatovech zápasy proti domácím a proti Sokolovu a rozhodně tu mají o co hrát, min. vylepšit bodový zisk do tabulky regionální soutěže.

Pozor, v 1. lize dorostu je změna, celé kolo 1. koše odehraje v Plzni, kde pomůžeme Ústí s pořádáním turnaje. Hrát se bude ve Sportovní hale Krašovská. Na turnaj dorazí kluby FBŠ Bohemians, ASK Lovosice a FB Hurrican Karlovy Vary. Dorost minule v Lovosicích oba soutěžní zápasy (s K. Vary a s Bohemians) prohrál. Kluci musí tak svoje zaváhání napravit, pokud ještě chtějí Gorily oživit naději na setrvání v nejvyšším koši. Čeká nás zápas s Florbalem Ústí a také s Lovosicemi.