Kralupy n/VGorily
5:7(2:0,1:3,2:4)
ne 17. 3. 2024 20:30 @ SH Kralupy nad Vltavou, Divize, 4. kolo

Vyrovnání série! Gorily dokázaly zvládnout těžký moment

Čtvrtý zápas série patřil Gorilám. Rozhodly povednou pasáží ve třetí třetině, k obratu zavelel výborným výkonem Ondra Hlinovský. Rozhodne se ve středu v Plzni.

Tvrdý začátek

Ze dna se musely Gorily zvednout a překonat houževnaté Vlky! Už z první akce v zápase prohrávaly, když se v dorážce prosadil za Kralupy Janouch. Pak sice zvonila tyčka za gólmanem Blahem, ale za chvilku se opět radovali fanoušci domácích. Suk trefil o tyčku a Vojta Šimůnek lovil ze síťky míček podruhé. Gorily se nadechly k obratu, ale gól Ondry Hlinovského uznán nebyl a následovaly i další komplikace v podobě tří po sobě jdoucích dvouminutových vyloučení. Všechna oslabení Gorily přestály a ve druhé části měly sami možnost udeřit v početní převaze. Změnu skóre přineslo až další vyloučení, kdy byl na trestné za gólmana Vojtu Šimůnka Ondřej Budek. Třetí radost pro domácí připravil Michálek.

Obrat v dění

Gorily nesložily zbraně, prakticky hned z další akce jsme snížili na 1:3, gól byl z hole Ondry Hlinovského, který vymetl horní růžek Blahovy branky. Pak se mu při vyloučení Suka povedlo totéž a už to bylo jen o gól. Povedený závěr třetiny byl korunován dalším gólem a opět se o to, aby byl míček v síti postaral Ondřej Hlinovský.

Gorily si tlak přenesly i do třetí části, ale pak se v úniku prosadil Kozel a zase jsme byli o krok za Wolves. Gorily ale byly v laufu a tohle je nesrazilo, do minuty bylo vyrovnáno a nejvíc se smál střelec Jiří Kratina. Pak nám stačilo už jen pár vteřin na to, aby se v dalším útoku prosadil Lukáš Fischer, který zamířil nahoru a přesně! Poprvé vedeme!

V 53. minutě se trefil výborně hrající Petr Torma a bylo znovu veselo jen na tribuně Goril, kde kotel odváděl skvěle svoji práci! 4:6! Pak drama pokračovalo, sudí nařídili trestné střílení. Do branky se postavil Martin Lenárt, ale Hájek střílení proměnil. Podpora fanoušků Goril ale udržela tým na vlně a pak se z úniku prosadili plzeňští znovu a bylo rozhodnuto!

Rozhodující zápas

Sérii, která je 2-2 na zápasy, musí rozhodnout 5. duel. Hrát se bude na hrišti Goril, těšte se na souboj s Kralupy Wolves 20.3. od 20:00 ve Sportovní hale města Plzně Krašovská. Vstupenky si zarezervujte přes klubový EOS, vstupné je 70 Kč, děti neplatí.