so 16. 3. 2024 19:30 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 3. kolo

Prohra ve třetím zápase série

Kralupy získaly druhý bod série pro sebe. Ukořistili ho po obratu v Rudné. Zklamané Gorily musí zabojovat v neděli a vrátit sérii domů!

S výbornou podporou v zádech

Téměř domácí prostředí čekalo Gorily ve třetím zápase play-up v Rudné proti Kralupům. Začátek zápasu se hrál podle gorilích not, ale první třetina zápasy nevyhrává. V polovině 1. třetiny jsme šli do dvoubrankového vedení, trefil se Dan Nicklas a také pak Ondra Hlinovský. Kozel sice snížil, ale Gorilám pomohly dvě přesilovky, které dokázal pokaždé využít Matěj Surák a třetinu vyhráli černí 1:4. Jenže do druhé části se Gorilám vstup nepovedla netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Slepené góly psychice nepřidávají a Gorily vypadly z tempa a najednou byli na koni domácí.

Ondra Hlinovský poslal gólem Gorily do vedení 4:5, pak jsme měli možnost navýšit rozdíl z trestného střílení, Danovi Nicklasovi se svezl míček z čepele a brankáře Blaha nepřekonal. Wolves pomohl Husťák backhandovou střelou a gólem z poslední minuty srovnal na 5:5.

Rozhodující fáze

Třetí dějiství načali rozjetí Wolves! Už po 12 vteřinách Malík překlopil skóre na stranu Vlků. Do minuty ovšem srovnal po přihrávce Dana Nicklase Petr Torma. Rozhodující rozdíl ve skóre přišel v polovině třetiny. Únik úspěšně zakončil Suk a po pár desítkách vteřin zapadl za záda Vojty Šimůnka padáček Hájka. Závěrečný nápor Gorilám nepomohl, navíc ještě jednou inkasovaly po úniku. A tak série pokračuje 4. utkáním v Kralupech v neděli, kde už domácí mohou rozhodnout.