Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
256_20230228_080827.jpg

Rozhovor s Matějem Surákem: Play-off bude pro dorost odměna

Dorost zná soupeře pro první kolo play-off. Stejně jako muži míří mladé Gorily na sever Čech do Kadaně. Hrát se bude 11. a 12. března. Jak popisuje náladu před play-off trenér Matěj Surák?

Dorost hraje s Katy Kadaň

Jak jsme včera informovali, los si s námi trochu zalaškoval a ze všech možných soupeřů na nás vybyla Kadaň, dorost se tak o postup do dalšího kola utká se stejným klubem, který trápí v prvním kole play-up o Národní ligu i naše muže. K rozhovoru jsme pozvali Matěje Suráka, trenéra dorosteneckého týmu.

Jak vidíš, Mates, naše šance v play-off? Jaká bude příprava týmu?

Ahoj! Na play-off se těšíme, bude to pro kluky odměna za celý dobře odmakaný rok. Čtvrté místo v tabulce 1. dorostenecké ligy ve skupině A je zasloužené. Odehráli jsme dobře i zápasy s top týmy a chceme tyto zkušenosti prodat ve vyřazovacích bojích. Teď se chceme dobře připravit a natrénovat i taktické věci.

Na čem bude záležet nejvíc?

Play-off bude rozhodovat dobrá parta, a já teď cítím, že je kabina nastavena dobře. Doufám, že nás přijdou podpořit i gorilí fanoušci a vytvoří klukům doma super atmosféru. To, že nastoupíme právě proti Kadani je super. Ještě víc se bude bojovat, protože s Kadaní nyní válčíme v play-up o Národní ligu i s muži a jsou to krásné zápasy pro diváky.

Díky, přejeme hodně štěstí!

Související články

Gorily Plzeň
255_20230227_141905.jpg

Dorost má soupeře stejného jako mužské Áčko

Los si s Gorilami zahrává. Náhoda tomu chtěla a dorostenci vyfasovali stejný klub do vyřazovací části jako mají muži Áčka. Dorostenci začínají play-off s Kadaní.