Dvůr KrálovéGorily
3:7(1:1,1:4,1:2)
so 2. 3. 2024 19:30 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., Divize, 3. kolo

Postupujeme do druhého kola play-up!

Sérii s Dvorem Králové jsme ukončili v nejkratším možném čase! Vyhráli jsme i třetí zápas a vyhlížíme soupeře pro druhé kolo play-up.

Třetí zápas série

Daleký výjezd do Dvora Králové jsme si zpestřili kávou po cestě. Nechutnala nám ovšem tak, jako ta gorilí z Orientu. Po příjezdu na halu nás čekalo překvapení v podobě nepříjemného povrchu, který navíc využívají i házenkáři. Během rozcvičky jsme se ale s tímto faktorem snažili co nejvíce sžít.

Samotný zápas začal opatrně, v první třetině jsme viděli jen dva góly, po jednom na obou stranách. Na to malá skupinka gorilích fanoušků, kteří nás přijeli podpořit, není zvyklá. Za Gorily se trefil Dan Nicklas, který svou další povedenou kombinací s Ondrou Hlinovským srovnal na 1:1.

Druhá třetina přinesla branek více, navíc hned 4 do sítě domácích. Trefili se Lukáš Fischer, Jonáš Janata, Honza Pojar a Ondra Hlinovský. Naplno se ukázala síla všech tří gorilích formací. Vojta Šimůnek pustil stejně jako v první části jen jeden gól a do posledních 20 minut jsme šli s třígólovým vedením.

Kdo bude ve druhém kole proti nám?

Poslední třetina zápasu a také celé série přinesla dvě parádní branky Míši Strnada a v poslední minutě korekci stavu na výsledných 7:3 pro Gorily. O soupeři pro druhé kolo play-up bude jasno buď v neděli večer nebo v úterý. Pouze dvě série divizního prvního kola play-up končí už po třech odehraných zápasech. Náš soupeř pro 2. kolo vzejde z dvojice Kralupy Wolves a FBC Kutná Hora. Sledujte naše sociální sítě, kde vás budeme včas informovat.