25_20240109_143414.png
24_20240109_143223.png
579_20240611_091331.jpg

Najděte si místo v týmu! Holky i kluci!

Nebojte se zařadit do přípravy na příští sezónu! Už teď, v červnu, probíhá nábor dívek i chlapců pro příští sezónu. Zajímá tě florbal? Přijď na trénink Goril.

Pořád přibíráme nové členy

Klub Gorily Plzeň se rozrůstá. Do florbalové přípravky míří děvčata i kluci, kteří si vybrali florbal jako svůj sport. Přidat se můžete i vy. Jak na to? Poradíme vám.

Holky i kluci hrají florbal

"Do příští sezóny vstupujeme v každé mládežnické kategorii s více týmy. Chceme dát prostor klukům i holkám, aby nejen trénovali, ale aby si hlavně zahráli v zápasech žákovských soutěží v Plzeňském kraji. Rádi v klubu přivítáme všechny hráče, kteří se florbalu chtějí věnovat. Florbal dávno není jen pro kluky a mezi Gorilami najdeme spoustu děvčat. Vypadá to tak, že budeme mít i dívčí tým v nejmenších kategoriích," říká k probíhajícímu náboru předseda klubu Libor Bolda. "Ještě nám pár děvčat chybí, ale doufám, že to doženeme ještě dalším náborem. Všichni můžou přijít už v červnu. Holky i kluci si mohou zdarma vyzkoušet, jak se u nás trénuje."

Sami se o tom můžete přesvědčit. Zavolejte šéftrenérovi klubu Matějovi Surákovi na číslo: (+420) 732 363 245. Nebo napište na náš

e-mail: info@gorilyplzen.cz. Více se dozvíte i na náborovém webu klubu: https://hrajflorbalzaplzen.cz/.

A vždycky platí: Přijďte na trénink!

Tréninky mládeže probíhají na 33. ZŠ ve Skvrňanech, v Area D v Doudlevcích nebo v nové sportovní hale na Krašovské. Nejlepší je, pokud zavoláte šéftrenérovi předem a domluvíte se, že máte zájem přijít.