25_20240109_143414.png
8_20231110_093825.png
587_20240703_094456.jpg

Nábor dětí je na programu opět během srpna a září

Gorily Plzeň připravují tradiční nábor dětí. Od srpnové Sportmanie už budou mít děti možnost si vyzkoušet tréninky a v září budete mít dostatek času na zapojení do klubu. Přijdete?

Gorily Plzeň se dál věnují náboru dětí

Další Sportmanie v Plzni odstartuje v parku za Plazou 17. srpna a právě florbal s Gorilami si tu s námi můžete vyzkoušet na stanovišti číslo 5 až do 19. srpna. Ale nejde jen o tuhle ukázku. Děti budou mít možnost si vyzkoušet tréninky a také přijít přímo do florbalové haly. Otevřené tréninky budou probíhat na všech místech, kde Gorily trénují. Před touto akcí odpověděl na otázky předseda klubu Libor Bolda.

V srpnu je na programu každoroční Sportmánie. Co na ně čeká v parku za Plazou?

Na Sportmanii v Plzni se moc těšíme! Zveme všechny děti, které se chtějí stát novou gorilou. Čeká je hodně florbalu a spoustu soutěží. Ukážou nám svou rychlost a obratnost a povíme si, jaká vlastně gorila je. Gorilí vlastnosti se každému na hřišti budou hodit.

Pro koho je určen gorilí nábor?

Je to nábor pro holky i kluky, kteří mají rádi florbal, rádi sportují a rádi by hráli za Gorily Plzeň nebo se jen tak hýbali. I pro ně tu máme možnosti, jak se trávit volný čas. Nábor je určený pro děti ročníku 2010 a mladší děti až do ročníku 2019. Ale přijít mohou i starší zájemci o sport. Pro každého tu máme něco!

Proč by měli zájemci o florbal dorazit právě na Sportmanii?

Za Plazou budeme součástí sportů přímo v amfiteátru a na hřišti si tu můžeme užít florbal se vším všudy. Uvidíte, jak je to jednoduché, i vybavení vám půjčíme. Stejně jednoduché bude potom přijít na trénink. Určitě neváhejte a doražte na Sportmanii. Tam je vstup zdarma. Těšíme se na vás!