Související zápas

Gorily Plzeň
KanonýřiGorily
6:2(2:2,1:0,3:0)
ne 17. 12. 2023 15:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 16. kolo
19_20231110_093954.png
455_20231218_130333.jpg

Mládež se o víkendu také činila. Pojďme zkontrolovat, co se dělo!

Hráli junioři, dorostenci postoupili do 1. koše 1. ligy dorostu a mladší žáci a přípravka bojovali v ligových soutěžích. Ale teď podrobně!

Juniorka na Kladně padla

Dobrou první část odehráli junioři s Kanonýry Kladno v nejvyšší ligové soutěži. Ale jak už tomu v sezóně bývá, postupem času síly a tah na branku našim mladým hráčům ubývají a soupeři toho využijí. Tady se to potvrdilo beze zbytku a Kladno si připsalo vítězství 6:2.

Dorostenci postupují do nejvyššího koše

První koš čeká po Vánocích dorostence v 1. lize dorostu. Zaslouženě! Po dvou vítězstvích přišlo i třetí s FBC Plzeň a porážka od Ústí nad Labem už nemohla nic změnit. 13. ledna se můžeme těšit na atraktivní zápasy v Lovosicích.

Rezervní dorostenecký tým utrpěl dvě prohry, v tachovském turnaji prohrál oba zápasy. Jak s domácími, tak potom s Chebem.

Mladší žáci v Rokycanech

Kromě toho, že si v neděli dojeli vybojovat stříbrné medaile do pražské Bubliny na Vánoční turnaj, tak museli už v sobotu projít dalším kolem ligy mladších žáků. Oba týmy se připravily rozdílně, bílí všechno vyhráli a černí se naopak propadají do nižšího koše.

Přípravka nadělovala

Děti z přípravky měly před sebou další ligové kolo, hrálo se na plzeňských školních halách. Přípravkové turnaje přináší plnou náruč gólů a dětského elánu, tím se prezentovaly i malé Gorily. Holky a kluci si předvánoční turnaj naplno užily a už teď se můžou těšit na další dvě akce, které jsme si v klubu pro ně a pro rodiče připravili. Vánoční turnaj a bruslení na hale na Košutce!

Související články

Gorily Plzeň
452_20231215_083654.jpg

Poslední turnajový víkend pro mládež

Letošní rok uzavřou nejen muži, ale také další kategorie jako junioři, dorost, mladší žáci anebo přípravka. Zahrají si opět také naše Gorilata!