Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
419_20231103_085909.jpg

Mládež má nabitý víkend, Béčko míří na výjezd

Neuvěřitelná porce zápasů čeká na Gorily. Od přípravky po muže se budeme snažit uspět v dalších ligových zápasech. Těšíte se také?

Tým U23 v akci ve Františkových Lázních

Gorilí rezerva má dlouhý výjezd do lázeňského města, kde se utká s dalším plzeňským klubem FBC Plzeň B a také ho čeká souboj s mužstvem Koterova. Regionální liga pokračuje dalšími zápasy, kde chtějí muži uspět, aby vylepšili svoje postavení v tabulce. Právě rezerva FBC Plzeň a TJ Sokol Koterov jsou přímými konkurenty o vyšší příčky.

Čtěte také: Muži A týmu míří do Klatov

Juniorka proti Akademii na Slavii

Na hřišti Akademie FBC Plzeň a FBŠ Slavia se představí naši junioři. Juniorský tým jde od zápasu k zápasu tak, aby sbíral maximum zkušeností v 1. juniorské lize. Proto i další souboj s tímto výběrem v jejich domácím prostředí bude ukázkou toho, jak se připravujeme v tréninku a jak to také dokážeme prodat v zápasech. Po zápasech s Českými Budějovicemi a Milevskem to bude opět kvalitní prověrka.

Dorost hraje v Plzni

V neděli odpoledne se také na Lokomotivě představí dorostenci. Mladý výběr se utká s týmem Kati Kadaň a druhým soupeřem v 1. lize dorostenců bude SK Bivoj Litvínov. Oba severočeské týmy potkáváme v sezóně poprvé a máme možnost se ukázat v Plzni.

Už v sobotu se dorostenci týmu Gorily Tlučná představí v hale plzeňské Slavie, kde sehrají dva zápasy regionální ligy s Domažlicemi a také FBC Plzeň B.

Starší žáci Goril na Slavii

Aby to bylo všechno pohromadě, tak herní vytížení čeká i starší žáky týmu Gorily Tlučná. Liga starších žáků pokračuje na Borech nedělním kolem, kde potkají Slavii, Karlovy Vary, Sušici a Klatovy. 

Mladší žáci v Sušici a doma v Area D

Mladší žáci černí míří na zápasy do sportovní haly gymnázia v Sušici. Tamní Vydry hostí další kolo Plzeňské ligy mladších žáků. A stejný úkol čeká bílý tým v Area D. Sobota tam patří zápasům týmů Gorily Plzeň, Slavia, FBC Plzeň a FB Hurrican Karlovy Vary nebo Florbal Tachov. Černé čekají Vydry, FBC Plzeň a také Rokycany.

Přípravka hraje na školách v Plzni

Obě družstva přípravek černí a bílí hrají v Plzni. Bílí míří na 28. ZŠ, černí zase na 14. ZŠ. Děti během soboty odehrají spoustu zápasů s plzeňskými i mimoplzeňskými družstvy, aby nám opět ukázaly, co nového umí. Trenéři se soustředili na nováčky i na ty, kteří už v přípravce působí od minulého roku, protože je stále na čem pracovat a děti rozvíjet. Přijďte se v sobotu podívat, jak se jim bude dařit.

Související články

Gorily Plzeň
416_20231031_145304.jpg

Muži A týmu hrají v sobotu v Klatovech

Nejbližší rival v divizní soutěži je Sport Club Klatovy. Nováček divize je jediným týmem z regionu, který hraje stejnou soutěž.