19_20231110_093954.png
581_20240617_123249.jpg

Los celostátních soutěží proběhl. Na koho se těší Gorily?

Ligové soutěže byly vylosovány. Gorilí áčko, juniorka i dorostenci už znají jízdní řád svých soutěží. Pojďme se společně podívat, jak se soutěže proměnily.

Divizní soutěž

Áčko Goril půjde do další sezóny v divizi proti starým známým soupeřům, ale budou tu i atraktivní zápasy s pražskými kluby, s nováčky a z vyšší soutěže k nám padá Benešov.

Složení Divize B doznalo změn. Zůstávají nepostupující týmy, a to kromě Goril jsou Sport Club Klatovy, FBC Spartak Kaplice nebo FBC Strakonice. Zůstávají nám tu B týmy pražských týmů TJ Sokol Královské Vinohrady a Panthers Praha U23 a nově si zahrajeme zápasy proti týmu FBC Slavia Praha. Do divize postupuje B tým FBŠ Slavie Plzeň a také se do ní vrací FBC Rokycany, z jihočeské části soutěže si postup zajistil tým 1. FbK Tábor a z pražské regionální ligy TJ Sokol Dobříš. Z Národní ligy spadl tým SK Florbal Benešov, který se zřejmě bude chtít zařadit mezi adepty na postup.

První kolo čeká muže už v polovině září a budeme mít hned výjezd do Klatov. Další utkání už budeme mít domácí, budeme hostit B tým Slavie Plzeň. Jinak nám odpadají daleké výjezdy do jižních Čech a vícekrát se objevíme v Praze.

Kompletní los Divize B

Poslední kolo se odehraje 22. nebo 23. února 2025 a po něm už bude následovat kolotoč zápasů play-up. Budeme držet palce, abychom v tomhle vyvrcholení opět nechyběli.

Související články

Gorily Plzeň