Fotogalerie

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
313_20230503_153345.jpg

Kam Gorily zamíří na turnaje?

Dva velké turnaje jsou už pomalu za dveřmi. Gorily čeká příští týden Prague Floorball Cup Spring a další týden už budou hrát i na turnaji v Kalmaru ve Švédsku. Třetí štace je čeká v červnu, kdy budou reprezentovat český florbal na turnaji v rámci United World Games v rakouském Klagenfurtu. Prázdninové Prague Games také nevynecháme a po soustředění už se budeme chystat na domácí Turnaj Gorila.

Oblíbený turnaj v Praze: PFC Spring 2023

Minulý ročník bylo velkým překvapením vystoupení dorostu, který v UNYP areně úspěšně vybojoval bronzové medaile. Právě za ně patří dorostencům velký dík! Turnaj PFC 2022 byl skvělou akcí, která upevnila nastavení týmu do dalšího průběhu sezóny. Teď je tu nový ročník! Společně s dorostenci na turnaj, hraje se od 12.5. do 14.5. v Praze, míří další mladší kategorie Goril a všichni netrpělivě vyhlížejí los turnaje. Gorilí výprava do Prahy bude velká!

Výprava do Švédska: Kalmarsund Floorball Cup 2023

Po roce je tu další ročník turnaje ve Švédském Kalmaru. Autobus na turnaj, který se hraje ve dnech 18.-21.5. v Kalmaru a na ostrově Öland, vypravují i Gorily. Do hry vyšleme tři naše kategorie. Držet palce budete mladším a starším žákům, svoje si budou chtít uhrát dorostenci. Po loňské zkušenosti však hráči i trenéři ví, jak nesmírně to bude těžké, čekají nás velmi kvalitní soupeři. Ale v typicky skandinávském prostředí se Gorilám líbí a všechny severská zkušenost neuvěřitelně posiluje. Ze zkušeností čerpáme po celý rok.

Rakouské překvapení: UWG 2023

Prestižní hry United World Games v Klagenfurtu 22.-25.6. nabízejí ve 13 sportovních disciplínách neuvěřitelný zážitek pro všechny účastníky. Florbalová část se bude odehrávat v sousedním Villachu. V Korutanech na Gorily a jejich fanoušky čeká historická možnost být zástupcem Česka v takovém mezinárodním turnaji. Hrát pod naší vlajkou? To si nenechte ujít! Autobus Goril na turnaj vyrazí na konci června a v každé ze tří kategorií budeme mít svůj tým.

Servíruje se pražská klasika: Prague Games 2023

Největší turnaj pro florbalisty z několika zemí Prague Games se odehraje v Praze na začátku července (5.-8.7.). Ani tady nechtějí Gorily chybět a budou se na turnaj pečlivě připravovat. Na Prague Games vyrážíme ve složení pro novou sezónu a bude to naším prvním testem.

Vyražte s námi nebo nám držte palce doma!