GorilyDačice
11:1(2:1,3:0,6:0)
ne 19. 11. 2023 18:00 @ Area D, Divize, 11. kolo

Jasná záležitost s Dačicemi

Muži ze svátečního zápasu s Dačicemi udělali jasnou věc. Soupeř vedl jen krátce, pak stříleli branky už jen Gorily. Polovina soutěže je za námi.

Gorily s Dačicemi neměly problém

A tým přivítal v 11. kole Centropen Dačice. Posledního člena divize B, kterého jsme nepotkali a zápas s hymnou na počest svátku 17. listopadu - Díky, že můžeme! Teď už máme za sebou polovinu zápasů základní části a můžeme bilancovat uplynulá kola. Máme na kontě 27 bodů. Gorily 8x vyhrály za plný počet bodů, 1x v prodloužení zápasu, 1x v prodloužení ztratily a 1x je porazily suverénní Říčany.

Z kraje svátečního zápasu se dostaly Dačice do vedení, kdy Martina Lenárta překonal Bartoň. Za necelou minutu to už bylo 2:1 pro Gorily, protože Ondra Budek odšpuntoval svůj brankostroj. Přidal se i Jan Pojar. Hubený náskok vydržel do druhé části, to přidal Ondra Budek další zásah. I když se Ondra Sihelský netrefil z trestného střílení, následovala další gólová navštívenka. Opět střelců Budka a také Pojara. Do třetí části jsme měli pohodlný náskok. Gorily si dělaly ve třetí třetině další zářezy na pažby. Jmenovitě hráči Matěj Surák, Adam Hašek a opět 2x Ondra Budek. Po chvilkovém vzepjetí Centropenu následovaly akce Tomáše Poura a poslední slovo měl střelec zápasu Ondra Budek. Za šestigólový účet proti Ferdanovi byl oceněn jako muž zápasu!

Vyjádření Míry Vybírala

Komentář připojil domácí trenér Miroslav Vybíral: "Dnes povinné vítězství, za které jsem velmi rád. Mrzí mě, že jsme neproměnili šance, které jsme měli nachystané holích. Po polovině základní části držíme třetí místo v tabulce a teď musíme pokračovat v dobré práci. Děkuji soupeři za utkání, hráčům za výkon a fanouškům za podporu!"