ne 19. 11. 2023 18:00 @ Area D, Divize, 11. kolo

Hostíme Centropen Dačice. Přijďte fandit Gorilám!

Dalším kolem bude o prodlouženém víkendu pokračovat Divize B. Muži A týmu hostí doma Centropen Dačice.

Po 10 kolech desáté

V 11. kole, které uzavře polovinu základní části, nás čeká další jihočeský tým. Dačice jsou desáté, mají osm bodů za dvě výhry v normální hrací době a jednu v prodloužení. Dačice vyhrály doma nad Meťákem České Budějovice ve 4. kole, pak zvládly vítězně v 8. kole prodloužení se Štíry České Budějovice a v posledním 10. kole teď o víkendu dokázaly přetlačit doma Klatovy. Venku dačický výběr zatím ani jednou nebodoval.

Gorily doma vyhrávají

Plzeňské Gorily sbíraly v posledních kolech šnůru vítězství, od ztráty bodu s Panthers v domácím střetnutí dokázali všechno vyhrát. Na kontě Goril je z 10 zápasů už 24 bodů a držíme zatím bezpečně třetí pozici divizní tabulky. Vedou 100% Říčany, nad námi jsou ještě Strakonice, které mají odehrané 2 zápasy navíc.

Na domácím hřišti se můžeme těšit na gólové představení. V bodování divize máme v čele produktivního Ondru Hlinovského, který už má 36 bodů (17+19), střelcem divize je opět Ondra Budek, který má 24 přesných tref a je třetí i v bodování. Nahoře se v první desítce drží i Matěj Surák a Tomáš Pour.

Díky, že můžem!

Zápasem chceme vzdát hold těm, díky kterým dnes můžeme bez obav jezdit na turnaje do Švédska nebo Rakouska. Těm, díky kterým s námi může hrát úplně každý. Těm, kteří se prosadili o svobodu v naší zemi.