Související zápas

Gorily Plzeň
KapliceGorily
6:11(3:4,1:4,2:3)
so 11. 11. 2023 18:00 @ SH Bělidlo Kaplice, Divize, 10. kolo
19_20231110_093954.png
425_20231113_094953.jpg

V utkání s Kaplicemi bereme tři body

Skvěle si poradili muži A týmu s houževnatým soupeřem. Na Bělidle v Kaplicích vítězí Gorily 11:6 a berou všechny body do tabulky divize.

Zápas v Kaplicích stál hodně sil

Houževnatý soupeř potvrdil svoji sílu v domácích zápasech na hale na Bělidle. V Kaplicích šli do vedení Gorily, když se trefil v úvodu zápasu Michal Strnad. Ovšem domácí Spartak třemi góly do sítě Martina Lenárta rychle otočil kormidlem a diváci měli o zápletku zápasu postaráno. Gorily se vzpamatovaly velice brzy a Adam Hašek snížil. Po něm se trefil i Vojta Beneš a na 4:3 otáčel oslavenec Ondra Budek.

Ve druhé části bylo opět srovnáno, když gól zapsal produktivní Völfl. Pak ovšem přišla sedmigólová šnůra gorilích branek, kterou přerušila jen přestávka mezi třetinami. Postupně se mezi střelce zápasu zapsali Tomáš Pour, Matěj Surák, 2x Ondra Hlinovský a ještě znovu Ondra Budek, Jiří Lukasch a také Ondra Sihelský. Bodově se blýskl nejen Ondra Hlinovský, ale také Michal Strnad a první bod mezi muži zapsal junior Lukáš Čech. Na závěr zápasu se ještě domácí 2x prosadili a korigovali na konečných 6:11.

Už za týden hrajeme domácí utkání s Dačicemi v Area D. Těšíme se na vás!

Pohled trenéra

Komentář k zápasu přidal trenér Petr Torma, který v sobotu zaskakoval na lavičce za Míru Vybírala, který plnil reprezentační povinnosti u týmu juniorů: "Dnes musím hodnocení rozdělit na dvě roviny. Jsme velice rádi, že si odvážíme 3 body, pro které jsme si dnes přijeli. Předvedená hra však nebyla podle našich představ a musíme ještě zapracovat na detailech, které nás trápí jak do obrany, tak do útoku. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za úžasnou podporu!"

Související články

Gorily Plzeň