Související zápasy

Gorily Plzeň
25_20240109_143414.png
552_20240417_085124.jpg

Gorilám začíná Mistrovství České republiky dorostu

Dorostenci Goril míří v sobotu do Prahy na závěrečné zápasy Mistrovství České republiky. Soupeřem ve čtvrtfinále bude Florbal Ústí.

Dvojzápas s Ústím je tu!

V sobotu v 9:30 začíná první zápas dorosteneckého vrcholu sezóny, který se pořádá v Praze na Jižním Městě. V chodovské hale se právě v prvním zápase dne představí plzeňské Gorily jako soupeř Florbalu Ústí. Čtvrfinálové zápasy se hrajou stejným způsobem jako osmifinále, takže nás s Ústím čeká ještě i druhý zápas odpoledne v 15:30 ve stejné hale.

Zápis do historie plzeňského florbalu

Gorily Plzeň můžou být právem na svoje dorostence hrdé, je to už určité měřítko úspěchu, jak říkají v rozhovoru trenéři Goril Matěj Surák a Jakub Čech. V historických záznamech Českého florbalu nenajdeme žádnou účast západočeských celků v závěrečném turnaji 1. ligy dorostu. Se soupeřem z Ústí jsme se v sezóně utkali několikrát, ale asi žádný z ligových zápasů nevypovídá o současném rozpoložení obou týmů. Sestavy se v mnohém liší a v plné síle oba týmy budou zřejmě až na Chodově.

Závěrečný turnaj

Vítězný tým dorostenecké ligy vzejde z osmi účastníků závěrečných zápasů. Čtvrtfinálové dvojice tvoří pro nás nejdůležitější aktéři Gorily Plzeň a Florbal Ústí, dále se utkají tyto dvojice Tatran Střešovice - FBC Liberec, Florbal Chodov - Sparta Praha, 1. SC Vítkovice - Bulldogs Brno. Vítěze poznáme v neděli po semifinálových a finálových zápasech.

  • Pojedete fandit Gorilám? V hale na Jižním Městě se bude platit vstupné, celodenní vstupenka je za 130 Kč, odpolední za 70 Kč. Vstupenku lze zakoupit i na oba dny za 200 Kč.

Související články

Gorily Plzeň