19_20230202_121319.png
171_20221128_121024.jpg

Elévové si s chutí zahráli v Tachově i Horšovském Týně

Mladé Gorily měli o víkendu napilno. Kromě ligových soutěží hráli i Bohemia ligu malého florbalu. Tachov, Horšovský Týn a Stod - to byly naše zastávky.

Oranžový tým v Tachově

V sobotu se mladí elévové vydali do Tachova. Měli tu ve sportovní hale na programu další zápasy své kategorie, tentokrát na ně čekali Slávisté, domácí Tachov a také Karlovy Vary.

Bílí a černí hráli v Horšovském Týně

Poměrně velká porce zápasů čekala na naše elévy i v Horšovském Týně. Dokonce los svedl proti sobě i černé a bílé Gorily. Bílé byly navíc celý turnaj neprůstřelné, gól dostali jen od našich v černých dresech. Další skvělé zkušenosti do tréninku i do zápasů!

Bohemia ligu jsme hráli ve Stodě

Stod se zhostil pořádání dalšího kola BLMF. Naše týmy v mladších žácích nastoupili tentokrát proti sobě. Černí si zahráli s SVKI Plzeň a bílí s domácím Stodem. Ve starších žácích náš tým hrál proti Chlumčanům a proti týmu z Dobřan.

Turnaje elévů okomentoval hlavní trenér dětských kategorií Standa Nedvěd: "Oranžoví elévové opět ukázali kvalitu a rychle pochopili nové úkoly, které jsme jim pro hru zadali. Nad naše síly byly opět jen Karlovy Vary. Bílí elévové prošli svými zápasy s přehledem, kdy ve čtyřech zápasech nedostali ani gól a černí v lehce pozměněné sestavě (kvůli nemocem) hráli své zápasy velice vyrovnaně. Čtvrtý tým odehrál soutěž BLMF, jsme spokojeni, že máme možnost nabídnout vytížení pro všechny hráče v týmu."

Související články

Gorily Plzeň
169_20221125_081110.jpg

Na mládež čeká další porce zápasů

Další hrací víkend přinese zápasy elévům a hraje se také 2. kolo žákovské soutěže v BLMF. Dorost svoje zápasy sehraje v náhradním termínu.