Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
464_20240115_114950.jpg

Dorostence trápila produktivita, radují se starší žáci

Nabitý víkend několika kategorií přinesl spoustu zajímavých zápasů. Nejlépe z nich vyšli starší žáci, ale pojďme se podívat na všechny utkání.

V Lovosicích dvě porážky

Dorostenci Goril se v 1. lize dorostu těžko vypořádali nejen s absencemi v sestavě, ale také s podmínkami v hale v Lovosicích. Dělala nám problémy nejen aktivní hra soupeřů, kteří vysoko presovali naši rozehrávku, ale také kontrola míčku a nejvíce to bylo vidět na střelbě.

S Karlovými Vary jsme šli do vedení po střele Lukáše Krepindela, ale to bylo za celý zápas vše, co se nám směrem dopředu podařilo dotáhnout do konce. Varům jsme sami nabídli srovnání a potom z přesilovky udeřili znova. Dorovnat zápas se nám nepodařilo. S Bohemians to bylo hodně podobné. Aktivní hrou nás Bohemka donutila k chybě, potom nám zrovna moc nepomohl gól, který jsme si sami tečovali do branky Filipa Černého. Směrem dopředu nás zrazovala střelba, naše rány gólman v pohodě kryl a udržel čisté konto.

Rezervní tým dorostu Gorily Tlučná měl také před sebou dvě utkání v 2. lize, hrálo se v hale ve Šťáhlavech. První zápas s FBC Plzeň B jsme těsně prohráli o 1 branku, i proti Domažlicím jsme byli bohužel horším týmem, rozdíl ve skóre byl ještě větší. Nicméně Gorilám nelze upřít bojovnost a snahu.

Turnaj starších žáků v Tachově

Starší žáci mířili do Tachova, kde se hrálo odložené 7. kolo. Výsledkem jejich snažení byly 2 výhry a 2 remízy. Postupně hráli s FBC Plzeň 3:2, remizovali s Tachovem 3:3, pak si připsali vítězství proti K. Varům 5:1 a další remízu uhráli s Chebem 2:2. Zisk osmi bodů stačil na první místo v koši, zajímavostí byly 4 remízy v řadě hráčů Tachova. 4. února první koš bude odehrán v Karlových Varech, Gorily v něm nebudou chybět.

Mladší žáci hráli v Area D

Druhý koš odehráli mladší žáci v domácí hale. Oba týmy se utkaly vzájemně a k tomu si přidali další utkání se soupeři, které bílí poráželi a černí s nimi prohráli. Do výčtu patří FBC Plzeň, T.J. Sokol Sušice a TJ Tlučná.

Elévové a přípravka hrály florbal na 14. ZŠ

Další výzvu v podobě zápasů si vybrali elévové a také naše přípravka. Nejmenší děti se ukázaly v zápasech se Slavií Plzeň a také s domácími FBC Plzeň. Týmy elévů vyzvali různí soupeři, v zápasech s FBC Plzeň, Sokol Sušice a také Tachovem ukázaly naši elévové čirou radost z florbalu tak, jak to má být.