Dorost přešel přes Kanonýry Kladno

2. kolo play-off 1. dorostenecké ligy nám přisoudilo soupeře z Kladna. Kanonýři Kladno byl soupeř, se kterým jsme se v sezóně nepotkali, ale zodpovědným přístupem a dobrým výkonem jsme nedali na domácí půdě ve dvojzápasu žádnou šanci.

V prvním zápase rozhodla 1. třetina

Gorily měly dobrý vstup do utkání, v 6. minutě se po přihrávce Ar Ngo Phuce prosadil Vojtěch Hůda. Kladno nám za chvilku nabídlo i přesilovou hru a tuhle zbraň využil Ar Ngo Phuc. Za 17 vteřin se prosadil Adam Čech a bylo to ještě veselejší. Gorily byly v laufu a druhý gól přidal Vojta Hůda - 4:0. Třetinu uzavřela přesilovka Kanonýrů, ale ti se neprosadili. Ti dali gól až v polovině zápasu, kdy opadla převaha Goril a měli tak ještě šanci v poslední třetině se zápasem něco udělat. Ve 39. minutě se prosadil Půček a bylo to jen o 2 branky, za minutu překonal Šrámka znovu a najednou bylo ze zápasu drama. Pak ovšem kladenský hráč hrál proti pravidlům a přesilovku využil Tadeáš Tobiáš. Před koncem dal třígolový náskok domácím agilní Ar Ngo Phuc - 6:3.

Druhý zápas Gorily rozhodly v závěru

Zápas v sérii č. 2 byl dlouho vyrovnaný. Stav nula-nula změnil až Jakub Vojíř, který v presu soupeře uspěl a vyzval Vojtu Hůdu k zakončení - 1:0. Na začátku druhé části nabídly Gorily dvojnásobnou přesilovku a Kladno nepohrdlo. Využil ji Dominik Horák. Pak ale v pokračující přesilovce neubránili Tadeáše Tobiáše, který výborně zakončil. Dál pokračovala snaha Kanonýrů, která vůbec nevedla ke kýženému konci, tj. k zakončení. A navíc dobře chytal Marek Schober. Vyrovnané skóre trvalo až do třetí části, kombinace Goril ke gólu nevedly, prosadil se Ar Ngo Phuc po samostatné akci - 1:3.

Dalším soupeřem v play-off bude tým Panthers Praha

V dalším kole play-off 1. dorostenecké ligy nás čeká tým z 5. místa a tím byli Panthers Praha. Hraje se příští víkend v neděli 20.3.2022 v Chebu v hale Lokomotiva. Start prvního zápasu je v 15.00 hodin a druhého v 18.00 hodin. Buďte včas na místě! Přijďte fandit!