Související zápasy

B tým v Domažlicích nebodoval

Výjezd do Domažlic se B týmu nepovedl, prohrál zde obě utkání a klesl o 1 místo v tabulce regionální soutěže.

B tým pro Karlovým Varům

V prvním zápase se do utkání lépe pustily Gorily a vedly rychle 2:0. Karlovy Vary postupně srovnávaly hru. Ve druhé části skóre zápasu otočily a třetí třetina už změnu nepřinesla. Gorily byly až příliš často na trestné lavici, ubránily se i přesilovce 5na3, ale to na obrat v utkání nestačilo. Tři branky si připsal Matěj Živčák, gólman Honza Valeš ukázal několik pěkných zákroků.

Zápas s rezervou FBC Plzeň

Proti rezervě FBC Plzeň naše zbraně mlčely. A to doslova, protože ani v jedné třetině jsme se nedokázali gólově prosadit. FBC dalo gól v první části, další přidalo ve druhé a když se Gorily snažily utkání zvrátit, násázelo nám ještě 4. Vláďa Podlešák v brance Goril s tím nemohl nic dělat.

Kvůli 2 prohrám ztratil náš B tým 3. místo v tabulce Regionální ligy a předskočily ho Klatovy.