19_20231110_093954.png
8_20231110_093825.png
427_20231113_124603.jpg

Anna Šiková nechyběla ve výběrech talentů

V Plzni se o víkendu uskutečnily dívčí výběrové tréninky talentované mládeže. Na kempu nechyběla Anička Šiková.

Anna Šiková v KTM pro kategorii GU15

Trenér výběrů Michal Vojáček měl v Kempech talentované mládeže GU15 západ pro ročníky 2009 hráčku z Goril Aničku Šikovou. Anna si prošla kempy už v minulém ročníku a zakončila je účastí na Young stars weekendu.

Tréninkový kemp mladých hráček

Anička podává v našem gorilím dresu i v Praze v dresu chodovských dívek stabilně výborné výkony, a proto nechybí ve výběrech ani letos. V Plzni se na KTM potkaly letos hráčky poprvé, ty nejlepší čekají během roku ještě další tři kempy. Děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!

Nový ročník nová jména

Do KTM vybráni z Goril letos tři hráči a právě Anička Šiková. Ve výběrech chlapců se v různých ročnících už ukázali Jiří Jogl, Matěj Kunst a brankář Vítek Vaidiš. Trenér mládeže Matěj Surák to doplňuje o svůj pohled: "Dělá mi radost, že dokážeme u nás v Gorilách vychovávat konkurenceschopné hráče a hráčky, kteří pak na KTM hrají hlavní roli a rozhodně se zde neztratí. Je to pro mne nejlepší zpětná vazba a je na nás jako klubu, abychom naše tréninky a zázemí dále posouvali a dokázali každoročně do KTM připravit kvalitní hráče i brankáře. Snažíme se, aby hráči, kteří na sobě chtějí pracovat, měli co nejvíce prostoru nejen v tréninku, ale i v zápasovém vytížení a myslím, že se nám to dobře vrací. Věřím, že na tento trend navážeme i v dalších letech a že na každém KTM nějaká ta Gorilka bude řádit. Je to náš cíl."

Související články

Gorily Plzeň
429_20231114_082651.jpg

Rozhovor: Anna Šiková znovu v KTM

Ročníky 09 měly Kemp talentované mládeže a Anička Šiková je mezi výběry dívek jedinou zástupkyní Goril. Zeptali jsme se jí na zážitky z poslední akce v Plzni.