Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 17 článků.
Gorily Plzeň

Florbal i ve svátek

Starší žáci oslaví 17. listopad florbalem. První tým stržů vyzve na Déčku Domažlice, FBC Plzeň a Karlovy Vary. Strži Tlučná si zahrají v Rokycanech s Interobalem, Chebem a Klatovy.

Gorily Plzeň

ČEPS cup a Gorily

V ČEPS cupu uspěla 33. ZŠ. Do dalšího kola školního poháru proklouzla hladce gorilí ekipa tentokrát ve školním dresu 33. ZŠ. Potěšilo nás, že jsme mohli fandit i dalším dětem, které se do školního florbalu zapojily a vzorně reprezentovali svoji školu.

Gorily Plzeň

Gorilí kalendář

Vráťu Polívku nemusíme představovat. Šikovný fotograf zapadl rychle do Gorilí rodiny. A připravil si pro nás překvapení! Pro všechny Gorily přichystal nástěnný kalendář. Velikost bude A3, cena 400 Kč a objednávat ho můžete do půlky listopadu v EOSu. Pokud nemáte přístup do EOSu a chcete kalendář, napište nám e-mail.

Gorily Plzeň

Podpoříme Movember match v Milevsku

Šlágr 10. divizního kola v Milevsku bude tzv. Movember match. Gorily se připojí k výzvě boje proti rakovině, kterou avizovali domácí pořadatelé.

Gorily Plzeň

Gorily hostí Štíry

Další domácí zápas odehrají "muži A" v sobotu večer! Hrajeme na Déčku se Štíry České Budějovice B od 20 hodin.

Gorily Plzeň

Čistá konta v divizi

Čisté konto vychytal Gorilám 11. 2. 2017 gólman Daniel Mayer proti Chebu. Vojta Šimůnek si tedy zaslouží pořádný potlesk! Jemu se to podařilo 29. 10. 2022 na hřišti Soběslavi. 2086 dnů jsme na to čekali!

Gorily Plzeň

Víkendové turnaje starších žáků

Pořadatelé změnili hrací den turnaje starších žáků. Proto, prosím, pozorně sledujte nominaci a pokyny trenérů pro víkendová utkání.

Gorily Plzeň

Salming Skills Day

Salming Skills Day už tuto středu v Area D. Nenechte si ujít novinky zn. Salming ani skvělý tréninkový program na celý den!

Gorily Plzeň

První koš dorostu v Bublině

Postup do 1. koše vybojovali dorostenci. Potkají se s Bohemians, Ústí, Chodovem a Panthers. Zápasy dorostenecké ligy hostí zelenobílá Bublina v Praze.

Gorily Plzeň

Dorost znovu do Rudné

Dorostenci v sobotu sehrají v Rudné další 2 zápasy 1. ligy. Hraje se ve 12:15 s TJ Kobylisy a v 15:15 s Panthers Praha.