Související zápas

Gorily Plzeň
DošwichGorily
13:6(4:3,2:2,7:1)
so 12. 11. 2022 20:00 @ SH Milevsko, Divize, 10. kolo
9_20220927_151136.png
160_20221116_181723.jpg

Z Milevska návrat bez úspěchu

Klíčový moment jsme nezvládli a venkovní utkání přineslo další porážku Goril.

Movember match v Milevsku

Skvělé kulisy zaplněné haly v Milevsku viděly pěkný zápas 10. kola Divize B. Akorát Gorily se na konci usmívat nemohly, přispěli jsme sice na dobrou věc - zápas se odehrál jako Movember Match a výtěžek putuje na pomoc nemocným, ale sportovní stránka nás hřát nemohla.

Nezvládnutý moment a prohra

Nachystaní domácí se pustili do Goril zhurta a rychlými góly vyhnali Vojtu Šimůnka z branky. Ač se Gorilám dařilo snížit náskok, tak více ze hry měli aktivní a velmi dobře hrající domácí florbalisté. Třetina končila 1 gólovým rozdílem, když se za nás prosadili Vojta Hejduk, Filip Tábořík a Kryštof Lehečka. 

Druhá část přinesla rychlé vyrovnání z hole Vojty Beneše a prakticky se začínalo od nuly. V polovině zápasu nás Bořek Ozom dostal poprvé (a naposled) do vedení 4:5. Domácí po pár minutách zápas vyrovnali a pak přišel ten moment. Neuznaný gól Goril. Navíc následovalo rychlé otočení skóre z hole Loskota, který vrátil Milevsku vedení, skóroval při naší přesilovce.

Začala třetí část a Gorilí sebevědomí dostalo další úder. Další branka Milevska na 7:5 byla rovněž vstřelená v oslabení. Gorily se snažili skóre dohnat, ale prosazovali se jen domácí střelci. Ani odvolání Martina Lenárta z branky a hra v šesti nepomohla snaze snížit skóre. Na 8:6 ještě dával naději Ondra Budek, ale pak už skóre narůstalo jen na straně domácích.

Komentář Jakuba Vandáka: "Zhodnotit dnešní utkání je velmi složité, protože by z toho klidně mohla být slohová práce. První třetina od nás velmi slabá v osobních soubojích, soubeř důraznější a rychlejší a pro nás vlastně milosrdný výsledek 3:4. Poté jsme se do zápasu vrátili, za stavu 5:5 vstřelíme gól, který bohužel zachytil v síti pouze náš fotograf a z okamžitého brejku dostaneme gól my, což mohl být velmi
zásadní moment zápasu. To však nic nemění na výborně připraveném domácím týmu, našich x neproměněných přesilovkách. Závěrem: Soupeř lepší, utkání jsme si prohráli sami, gratulace soupeři za zasloužené vítězství a dobrý týmový výkon. Pochválit chci i atmosféru a doprovodný program utkání. Pro nás poučení, těšíme se na odvetu a děkujeme za utkání."

Související odkazy

Související články

Gorily Plzeň
158_20221112_133751.jpg

Muži opět o první místo

Tabulka Divize B je letos velmi vyrovnaná, na čele se pohybuje 5 týmů s minimálním bodovým rozdílem.