Související zápasy

Wizardi porazili Gorily i podruhé

Po dvou zápasech v Praze Kunraticích je stav série nepříznivý pro Gorily. Prohráváme 0:2 na zápasy a musíme v pátek a v sobotu doma odvracet mečboly Wizards.

Noty drží Wizards

Gorily byly opět tím týmem, který šel v zápase play-up 3. kola do vedení. Lukáš Fischer střílel gól po nahrávce Matěje Suráka. Ale nebyl nám nic platný, protože Wizards Praha byli lepším týmem a projevilo se to i ve skóre. Do konce třetiny to bylo 2:1, otočku zařídili Lazárek a Göpfert.

V Kunraticích ani jeden pokus nevyšel

Druhá třetina byla stejně jako v sobotu opět v režii domácích, kteří v Kunraticích o víkendu opravdu vládli. Po brankách Maxy, Lazárka a Smutného bylo Gorilám opravdu už ouvej, ztrácely 4 branky. Změny v sestavě udělaly své a do třetí části ještě vlétly Gorily s novou silou a přeskládanými řadami. Efekt to mělo, ale gól Tomáše Poura a i ten následující z hole Adama Haška nestačily na zvrat.

Lazárek ještě šestým gólem pojistil druhý vítězný zápas pro Wizards a my musíme v pátek a v sobotu zabojovat o návrat série do Kunratické haly. Uvidíme se na Krašovské a nenecháme to Wizardům tak lehce!