Související zápas

Gorily Plzeň
PísekGorily
5:6 po prodl.(0:3,3:1,2:1)
ne 27. 11. 2022 18:00 @ SH Písek - oblouková, Divize, 12. kolo
16_20221021_135305.png
168_20221123_085723.jpg

Výjezd mužů do Písku

Další atraktivní zápas čeká naše muže v neděli. Hrají na venkovním hřišti, tentokrát budou o body bojovat v Písku.

Čeká nás bouřlivé prostředí

O tom, jak dobře pracují v Písku s diváky, se přesvědčila v letošní sezóně už polovina týmů v Divizi B. Ve 12. kole prostředí v Obloukové hale bude zkoušet tým Goril. Muži "A" tu budou chtít navázat na povedené domácí utkání s píseckým klubem. To se Gorilám v září povedlo, ale od té doby uběhlo už hodně času.

Jak si stojí Písek?

Domácí FBC Písek má v divizi dobrou formu, v tabulce jsou o bod za námi, drží 4. místo. V listopadu zatím 3x vyhráli a budou chtít určitě navázat na poslední vystoupení z Prahy, kdy si v vyšlápli na Wizards. Další předchozí zápasy (Písek hrál doma s Rokycany a se Strakonicemi) končily pro hosty vždy smutně, v Písku se body opravdu nesbírají lehce. Zatím tu žádný tým v probíhající sezóně nebodoval.

Gorily venku ztrácejí

Podobně jsou na tom i naše Gorily. Naši muži doma umí, jsou stoprocentní a i proto jsou v tabulce na 2. místě, ale venku už několikrát ztratili body. V prvním kole v Dačicích přišla první ztráta, nepodařilo se bodovat v napínavém utkání ve Strakonicích a ani v zápase v Milevsku jsme nezískali nic. I proto budeme spoléhat nejen na naše produktivní hráče v útoku, ale také trenéři avizovali změny do obrany.

Držte klukům palce!