VinohradyGorily
4:8(0:2,2:2,2:4)
st 10. 1. 2024 20:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Divize, 16. kolo

Vítězný zápas na Vinohradech našich mužů

Dohrávka 16. kola byla pro muže vítězná. Gorily přiváží z Prahy důležité body a mohou se připravovat na dalšího soupeře.

Dobrý vstup Goril do zápasu

Ač rezerva Královských Vinohrad měla na začátku tlak a zkoušela využít sílu bratří Gärtnerů, tak do vedení šly Gorily. V osmé minutě neuhlídali domácí Ondru Budka. Pak jsme přestáli oslabení a také několik šancí Vinohrad. Skrumáž v sedmnácté minutě před domácí brankou vyřešil nejlépe Jonáš Janata a připsal tak druhou branku Goril.

Druhé dějiství načal premiérový gól Lukáše Čecha mezi muži. Po kombinaci s Janem Šobotníkem to bylo hned 0:3. Vinohradům zařídil první gól Tomáš Gärtner, pak ale opět neuhlídali domácí mladíka v gorilím dresu, tentokrát se nejvíc radoval Lukáš Fischer. Další snížení Vinohrad zařídil Svoboda. Třetí třetina deset minut nepřinášela žádnou změnu skóre, pak se ovšem trefil Ondra Budek a bylo to znovu o tři branky. Vinohrady reagovaly gólem druhého z bratrů Gärtnerů, tentokrát překonal Vojtu Šimůnka Daniel. Nedisciplinovanost domácích přinesla dvojnásobnou přesilovku pro Gorily a obě jsme využili díky šikulovi s číslem #86. Góly zařídil Ondra Sihelský. I když ještě Vinohrady zabraly a Záň vykřesal naději, tak se pak do prázdné brány trefil Ondra Hlinovský a bylo hotovo.