Související zápasy

Gorily Plzeň
19_20231110_093954.png
274_20230318_185930.jpeg

Starší žáci a junioři hráli na cizích hřištích

Zatímco starší žáci Gorily Tlučná dokázali vyhrát jen jednou v turnaji, junioři předvedli jeden z těch lepších výkonů a zaslouženě sbírají body do ligové tabulky.

Starší žáci neměli svůj den

Nepříliš dobře odehráli starší žáci Gorily Tlučná svůj turnaj na Lokomotivě. V prvním zápase ztratili drajv a po vyrovnané první části prohráli tu druhou s Horšovským Týnem. Dívčí tým Slávie jsme dobrou hrou přehráli, ale děvčata nám to hodně usnadňovala a opravdový test přišel až v zápase s FBC Plzeň blue. Tenhle tým nás rozebral a my musíme na tenhle výprask rychle zapomenout. Ligové turnaje končí, zbývají nám ještě ty výběrové.

Juniorka předvedla, že do posledního kola bude o co hrát!

Skvěle odehrála oba zápasy v Domažlicích naše gorilí juniorka. Opět jsme se mohli spolehnout na zodpovědný výkon všech hráčů a motivace při pohledu na ligovou tabulku byla jasná. Domažlice jsme přehráli a góly od nich dostali až v poslední minutě! Radost z výsledku 4:2 jsme si přenesli i do souboje s plzeňskou Slávií. Tento duel nakonec dopadl 5:3 pro Gorily a dál, před posledním kolem soutěže, držíme druhé místo. Příště nás ovšem čekají tři zápasy v Rokycanech.