KadaňGorily
12:5(5:1,5:3,2:1)
so 4. 3. 2023 19:00 @ SH Kadaň, Divize, 3. kolo

Sobotní zápas se Gorilám nevyvedl

S vedením 2:0 na zápasy vyrazili naši hráči do Kadaně. První zápas Gorilám nevyšel, prohráli jsme vysoko 12:5.

Pro Gorily všechno špatně

Gorilám nevyšel už vstup do zápasu. Kadaňská palubovka a špatná kontrola balonku z naší strany darovala první gól už ve 20. vteřině zápasu. Tenhle vstup se opravdu nepovedl a Gorily musel podpořit padesátičlenný kotel černo-oranžových fanoušků. Sice jsme zápasové skóre rychle vyrovnali, ale bylo vidět, jak jsou hráči Goril na parketách nesví a mají špatný pohyb. Vyrovnaný stav jsme neudrželi ani minutu a hned inkasovali další úder. Potom, namísto snížení, Kryštof Lehečka trefuje tyčku a domácí opět překonávají Vojtu Šimůnka. Nepovedená třetina dopadla v poměru 5:1 pro domácí a trenéři Goril museli něco změnit. Tohle nebyl tým, jaký známe!

Do druhé části se dostal na hřiště narychlo uzdravený Ondra Budek. A změna v našem projevu byla viditelná jen chvíli. Upravili jsme stav na 6:3, když se prosadil Marek Osvald a Honza Šobotník. Avšak vyloučení kapitána Marka Osvalda v polovině zápasu bylo rychle potrestáno a znovu vrátilo jistotu na hole Katů. Ti opět navyšovali skóre a vyhnali Vojtu Šimůnka po devátém gólu z branky. Martin Lenárt dostal na uvítanou další gól a snížení Ondry Budka na 10:4 byla jen chabá náplast.

Poslední část byla z naší strany asi nejlepší, ale ve výsledku už nic neřešila. Po našich chybách přišlo další přečíslení Katů a se zápasem už jsme nic nedokázali udělat. Snížení z florbalky Bořka Ozoma už neřešilo nic a domácí se mohli radovat.

Další pokus v neděli

Hodnocení trenéra Jakuba Vandáka: "Dnes to od začátku zápasu nebyl náš den. Zítra je nový den a máme další pokus. Chci poděkovat a zároveň se omluvit naším skvělým fanouškům!"