st 20. 3. 2024 20:00 @ SH města Plzně Krašovská, Divize, 5. kolo

Sérii s Kralupy Wolves rozhodne 5. zápas

Nemáte program na středu? Tady je pozvánka na výborné drama. Seriál věnovaný florbalu spěje do 5. dílu, který už nabídne rozuzlení příběhu. Hraje se od 20 hodin.

Zítra na Krašovské!

Rozhodující zápasy jsou vždy ozdobou všech sérií play-off. Tady mezi Gorilami a Wolves to nebude výjimkou. Po čtyřech zápasech je stav série vyrovnaný a my vás můžeme pozvat na ten pátý - rozhodující!

• 20.3.2024 - start 20:00 - Sportovní hala města Plzně Krašovská
  • vstupné 70 Kč (dospělí) zajistíte přes klubový EOS

Zatím průběh jako na houpačce

První víkend se hrálo v Plzni, kde v prvním zápase Gorily nenašly recept na brankáře Hammamiho a prohrály 5:9. Ve druhém to bylo jiné, ofenzivní síla Goril se prosadila a vyrovnala sérii po výsledku 6:3 na 1:1. V azylu v Rudné se teď o víkendu rozhodovalo v poslední třetině a tam byli úspěšní Wolves v poměru 9:7. Sérii mohli tak ukončit v neděli v Kralupech, ale tam se radovaly Gorily, když také rozhodovala až poslední třetina zápasu. Gorily ji ale vyhráli, celkově skončil zápas 5:7 a máme tu stav 2:2!

Přijďte fandit Gorilám!

Diváci jsou velkou hnací silou Goril. Ve všech zápasech měli naši hráči skvělou podporu a budou ji potřebovat i zítra. Vstupenku na zápas si nejsnáz zajistíte přes klubový EOS, kde si můžete objednat přesný počet (děti zdarma, dospělí 70 Kč). Diváci z Kralup mají svoji vlastní rezervaci.