Zpravidla chodí děti ke gorilám, ale teď chodí Gorily k dětem! Trenéři klubu byli v 70. mateřské školce a udělali dětem skvělé sportovní dopoledne.


Gorily budou společně příští týden zakončovat sezónu. Sejdeme se v restauraci U Pechtů příští čtvrtek. Těšíme se na vás!
Bereme to aktivně! V oblíbené venkovní restauraci se potkáme 28.5. od 16:30 a oslavíme skončenou florbalovou sezónu! Součástí odpoledne a večera bude i výběh podél řeky s @heybni.plzni. Těšíme se na všechny gorily!

U Radbuzy se můžete těšit na skvělou zábavu, grilování a určitě bude i otevřený bar. Přijeďte na kole, na koloběžce nebo dorazte pěšky. Auta můžete zaparkovat na blízkém parkovišti nebo u Škodaparku.