32_20251001_143650.png
934_20260521_155426.jpg

Sejdeme se U Pechtů

Gorily budou společně příští týden zakončovat sezónu. Sejdeme se v restauraci U Pechtů příští čtvrtek. Těšíme se na vás!

Zakončení sezóny

Bereme to aktivně! V oblíbené venkovní restauraci se potkáme 28.5. od 16:30 a oslavíme skončenou florbalovou sezónu! Součástí odpoledne a večera bude i výběh podél řeky s @heybni.plzni. Těšíme se na všechny gorily!

  • V 16:30 je slavnostní předání cen vybraným hráčům a trenérům

U Radbuzy se můžete těšit na skvělou zábavu, grilování a určitě bude i otevřený bar. Přijeďte na kole, na koloběžce nebo dorazte pěšky. Auta můžete zaparkovat na blízkém parkovišti nebo u Škodaparku.