GorilyKutná Hora
12:1(3:0,4:0,5:1)
ne 17. 9. 2023 17:00 @ Area D, Divize, 2. kolo

S Kutnou Horou doma bez zaváhání

První domácí zápas v ligové sezóně byl pro Gorily úspěšný. Kutnou Horu jsme vyprovodili 12 góly. Skvěle navíc zachytal Marek Schober.

Kouzlo domácí haly

Jedna z nejvyšších návštěv sledovala 2. kolo Divize B v Déčku. V dresu domácích Goril jsme přivítaly dvě nové tváře. Avizovaný Jirka Kratina a do branky se překvapivě postavil junior Marek Schober. Do Déčka přijela Kutná Hora, která loni hrála stejně jako my o postup do Národní ligy. Padla s Přerovem až v posledním možném zápase a nás tak čekal náročný zápas.

Průběh byl ale plně v režii Goril. Od prvního střídání jsme byli aktivnější a nebezpečnější. FBC Kutná Hora hrozila občasnými výpady, ale ty nacházely připraveného Marka Schobera. Na gól jsme čekali do sedmé minuty než se prosadil Ondra Hlinovský. Po něm přidali góly Ondra Budek a Jirka Kratina. Ve druhé části jsme přidali další 4 branky a sedmibrankový rozdíl byl na Kutnou Horu moc. I ve třetí třetině jsme dominovali a až tři minuty před koncem jsme chybou pokazili Markovi čisté konto. Konečný výsledek 12:1 potěšil 145 skvělých diváků! Děkujeme za podporu!