Související zápasy

Rezerva Goril těsně prohrála oba zápasy, bod má jen z prohry po nájezdech

Zlepšený výkon moc bodů nepřinesl. Muži B týmu mají pouze 1 z remízy s Koterovem. Se Slávií to bylo těsně, ale za nula.

S Koterovem na nájezdy

Rychlý gól z hole Matěje Zicha otevřel skóre zápasu dvou sousedů v tabulce Koterova a Goril. Bodově ale mají koterovští významně navrch. Vedení si dvěma brankami vzali Sokolové na svoji stranu. Gorilám se povedlo zmrtvýchvstání v poslední minutě, když odvolali gólmana a dokázali díky Matějovi Polanskému zápas vyrovnat a dovést do nájezdů. Tam uspěl Koterov, Gorilám nebylo přáno.

Slávie o branku lepší

Další zápas proti rezervě Slávie Plzeň se čekalo dlouho na gól. Slávie musel dohánět manko po trefě Ondry Hlinovského. Po srovnání se během 4 vteřin skóre zhouplo znovu na stranu Goril, skvělou mušku měl Lukáš Dyk. Ve třetí třetině to bylo dlouho 3:3, když se znovu prosadil Ondra Hlinovský, ale poslední slovo měla Slávie B. Ještě v závěru nám dalo vyloučení Soukupa naději, ale na vyrovnání už to nestačilo.