První hrací den v Kalmaru

První den na Kalmarsund Floorball Cupu je minulostí. Odehráli jsme celkem čtyři zápasy, všechny velmi kvalitní.

Gorily bojují na severu

Ráno začali jako první mladší žáci, kteří v prvním zápase Goril na KFC vůbec a ve svém jediném zápase dne remizovali s domácími vrstevníky z FBC Kalmarsund 2:2. Vyrovnaný zápas, ve kterém mladé naděje finalisty švédské Superligy dvakrát vedly, dokázaly Gorily vždy dorovnat a ze souboje se švédským velkoklubem si odnesly bod.

Jako druhý tým Goril šel do boje dorost, který vyzval Snipers z Bratislavy. Se stejným soupeřem se dorostenci utkali nedávno na PFC, kde vyhráli 2:1. I zápas v Kalmaru byl velmi vyrovnaný, nakonec se ale radoval tým z hlavního města Slovenska. Přestože Gorily vedly 2:0 a poté 3:2, Snipers půl minuty před koncem otočili na konečných 3:4.

Třetí zápas čtvrtečního programu obstarali strži, kteří vyzvali švédské Landvetter IBK. Zápas byl velmi vyrovnaný, gólem v poslední minutě rozhodli ve svůj prospěch Švédové.

Poslední zápas hrál dorost proti švédskému týmu ÖSK a opět šlo o velmi vyrovnaný duel. Bohužel to byl třetí zápas, který Gorily prohrály o gól. Zítra se chystáme na celkem 7 zápasů. Sledujte nás na Instagramu a držte palce na druhý den.

Všechny fotografie z Kalmaru najdete na flickru Goril.