25_20240109_143414.png
483_20240206_092717.jpg

Přípravka míří na Salming cup

Barrandovská hala bude dějištěm turnaje pro nejmladší kategorii. Na turnaji Salming cup nebudou chybět mezi top týmy ani malé Gorily.

Pozvánka Gorily neminula

Na turnaj Salming cup kategorie mini, kde se v Praze v hale na Barrandově utká výběr toho nejlepšího v Česku, míří i přípravka Goril. Salming cup 24.2.2024 bude zajímavým setkáním zástupců klubů z celého Česka. Práce s mládeží je vizitkou všech klubů a jsme rádi, že do toho výběru patří i Gorily.

Turnaj předních týmů

Pozvánku na Salming cup kategorie mini si pochvaluje šéftrenér klubu Matěj Surák: "Přípravka udělala letos už kus práce. Salming cup je opravu top turnaj pro děti, je skvělé, že tam můžeme jet a porovnat síly v takové konkurenci. Pro trenéry je to dobré setkání a zpětná vazba. Děti si určitě tenhle den užijí hlavně na hřišti, čeká je dost zápasů se skvělými soupeři a soutěž v nájezdech."

Na Gorilky čeká v základní skupině tým Florbal Chodov, Florbal Ústí a FBC Štíři České Budějovice. Pak se hraje vyřazovacím způsobem play-off, kam směřují všechny zúčastněné týmy. Součástí turnaje bude i nájezdová soutěž!

Po turnaji PFC mini je to další prověrka, která na děti čeká, ale nemají se čeho obávat. Turnaj bude od pořádající Sparty Praha připravený skvěle.