GorilyDraci
9:5(2:0,2:3,5:2)
ne 17. 12. 2023 18:00 @ Area D, Divize, 15. kolo

Před Vánoci doma s Draky

Parádní představení nás čeká na závěr roku! Poslední letošní zápas mužů je šlágr kola proti Drakům Říčany.

Proti Drakům hrajeme doma

Zatím si Gorily připsaly v divizní soutěži dvě porážky, první zaváhání přišlo v prodloužení prvního kola ve Strakonicích, kde domácí vstřelili vítězný gól na 10:9, druhá byla stejně těsná, ale v normální hrací době. V průhonické hale jsme Drakům Říčany podlehli 11:10. Gorily přitom v poslední třetině vedly už 5:10, ale skvělým finišem ukázali Draci svoji sílu.

Draci ještě neporaženi

Po zásluze jsou zatím Draci Říčany na prvním místě divize B, protože v průběhu všech dosud odehraných kol ani jednou nezaváhali a mají plný počet bodů. Říčanskou ofenzivu táhne produktivní dvojice Matyáš Pros a Vítězslav Špok. Lepší v celé soutěži je jen náš Ondra Budek a v první pětce bodování najdeme ještě další dvě skvělé Gorily. Ondra Hlinovský a Matěj Surák pravidelně zatěžují protivníky také svým přídelem. V zápase bude důležité, kdo se k nim také přidá.

My doufáme, že se přidáte také vy, fanoušci! Budeme vás potřebovat, a proto vás srdečně zveme na vánoční zápas, na který chystáme jedno velké poděkování.