Související zápas

Gorily Plzeň
GorilyTachov
7:6(2:3,2:1,3:2)
st 26. 4. 2023 18:00 @ SH města Plzně Krašovská, 2. liga dorostenců - skupina 1, 4. kolo
25_20240109_143414.png
307_20230427_145739.jpg

O víkendu zápasy dorostu, mladších žáků a elévů

Mladší žáci a tým elévů míří na turnaj Tatran cup. Druhý tým mladších žáků startuje v ligové soutěži a dorostenci našeho rozvojového týmu Gorily Tlučná dohrávají zápasy ligy v Chebu.

Dvě kategorie míří na tatraňácký turnaj

Zajímavou prověrkou pro obě kategorie, tzn. elévů a mladších žáků, bude turnaj Tatran cup v Praze. Ve Střešovicích se chystá zajímavý turnaj, kde potkají týmy z několika krajů a Prahy. Srovnání s konkurencí je důležitým aspektem turnaje, pro trenéry je to po delší době nutná zpětná vazba. Startuje se v sobotu a hraje se až do nedělních zápasů o umístění a medaile.

Elévové se v základní skupině potkají s FBC Liberec, Florbalem Mladá Boleslav a s týmem Vosy Praha. Na mladší žáky čeká čtyřčlenná skupina, kde budou dva týmy Tatranu Střešovice Black a White a ještě tým pražského klubu Black Angels 2010.

Liga ještě pokračuje

Poslední turnaj čeká mladší žáky v Rokycanech. Tamní pořadatelé přichystají další kolo ligy, kde na nás čekají týmy domácích Rokycan, Tachova a plzeňské Slávie. Dorostenecký tým Gorily Tlučná včera úspěšně dohrával čtvrté kolo, když si poradil s Tachovem. O osudu zápasu rozhodla až poslední minuta, kdy se prosadil Matyáš Bárek. Dorost míří do Chebu, kde ho čekají tři zápasy. Utká se postupně s Chebem, Klatovy a Sokolovem.

Další elévský turnaj pořádají Otavské Vydry v Sušici. Ani tam nebudeme chybět.

Související odkazy

Související články

Gorily Plzeň