25_20240109_143414.png
24_20240109_143223.png
285_20230327_232431.jpeg

Nejmladší gorily měly perný víkend

Uplynulý florbalový víkend byl hrací i pro nejmenší gorily a ty se na hřišti rozhodně neztratí. To si pište! Svoje zápasy měl i dorost.

Mladší žáci vyhráli svůj turnaj na Déčku

Nedělní partii si rozehráli na svém hřišti mladší žáci. Vyspali se na to dobře, protože jasně přehráli Rokycany, Tachov a i Tlučnou. Nezaváhali ani jednou a odehráli svoje všichni hráči týmu. Přesně podle představ trenérského týmu.

Turnaj komentoval trenér Ondra Budek: "Potvrdili jsme roli favoritů ve druhém koši a vyhráli všechny tři zápasy vyhráli bez větších potíží."

V Tachově měla napilno přípravka, gorilata a také dorost

Skvěle odehrála turnaj v Tachově i přípravka a nejmenší gorilata z minipřípravky. Schovali si na neděli spoustu gólové radosti a ukázali to nejen na hřišti. Děti pochválil trenér Jan Felkl.

Už v sobotu v Tachově 2x hráli dorostenci Gorily Tlučná, ti ale na místní halu nebudou vzpomínat v dobrém, protože si odvezli akorát dvě porážky. Se Sokolovem a s Tachovem neodehráli zápasy dobře. Příště musí ukázat mnohem víc.

Elévové znovu ve hře

Aby toho nebylo málo, tak i elévové měli svoje turnaje. A to bylo hodně gólů, kdo přišel podpořit Gorilí tlupu nelitoval. Děkujeme všem rodičům za podporu!

Související odkazy