Související zápasy

Muži vezou zaslouženě vítězství z Českých Budějovic

Áčko nedalo Meťáku žádnou šanci a gólostroj se zastavil až na čísle 24. Vezeme si vítězství a tři potřebné body. První zápasy mají za sebou i Gorily v týmu U23.

Meťák zlobil jen na začátku

Góly v utkání padaly v rychlém sledu. Nezastavila se ani pátá minuta a už se trefil Ondra Budek. Meťák dokázal rychle vyrovnat a znovu jsme hráli vyrovnaně do času 7:08, kdy zavěsil Kryštof Lehečka. Přišlo sice ještě jedno snížení, ale pak už Vojta Šimůnek držel a skóre se měnilo jen na straně hostů.

Naskakovalo postupně po třetinách 2:8 - 0:6 - 2:10 až na konečných 4:24. Nepřipustili jsme žádné drama a vůbec nic jsme na hřišti nevypustili. Blýskl se Matěj Surák 8 body za 3 góly a 5 nahrávek.

Utkání hodnotil velmi krátce trenér mužů Míra Vybíral: "Skóre a vítězství nás potěšilo, ale chceme víc. Děkuji soupeři za utkání!" Příští utkání hrajeme doma a soupeřem nám bude v neděli od 18:00 tým Panthers Praha Boys U23.

Rezerva mužů body z víkendu nemá

Tým Gorily U23 složený z mladých hráčů a zkušených borců B týmu body v prvních dvou zápasech sezóny nezískal. Při prohře s Rokycany velký rozdíl ve skóre nebyl, s rezervou Slavie jsme nenašli recept na to, jak zkrotit produktivního Vlčka, který přispěl k porážce Goril 6 brankami.