DačiceGorily
8:13(0:4,2:3,6:6)
so 10. 2. 2024 19:30 @ SH Dolní Cerekev, Divize, 21. kolo

Muži mají zápas s Dačicemi úspěšně za sebou

Muži měli na pořadu 21. kolo Divize B. Poslední výjezd byl do vzdálené Dolní Cerekve, kde nás hostil tým Centropen Dačice. Gorily to zvládly vítězně!

Předposlední kolo s Dačicemi

Vzdálenost skoro 3 hodiny, houževnatý soupeř Centropen Dačice a hala, kde nebývala dobrá atmosféra. Nakonec to ale dobře s Gorilami dopadlo, a také atmosféra v hale v Cerekvi už byla lepší! Jak se událo vítězství Goril 13:8?

Při pohledu na výsledek o osudu utkání rozhodla už povedená první třetina. Gorily zaskočily jihočeského soupeře a dařilo se jim sázet jeden gól za druhým. Po čtyřech trefách se trochu utkání uklidnilo, Gorily dominovaly na míčku. Ve druhé části ještě plzeňské Gorily navýšili vedení na 0:6 a teprve v polovině utkání přišel první úspěšný pokus Centropenu. Gorily odpověděly na 1:7, ale Dačice ještě poslaly Vojtovi Šimůnkovi jeden gól do šatny. Ve třetí části polevila soustředěnost Goril. Zejména v obraně se objevilo několik okének a skóre narostlo na konečných 8:13. V dresu Goril byl opět vidět produktivní Ondra Budek.

Ohlasy z lavičky

Utkání hodnotil trenér Goril Kryštof Lehečka: "Dnešní vstup do utkání až moc podezřele dobrý, za to klukům rozhodně patří pochvala. Škoda poslední třetiny, kde jsme již hráli zase trochu profesorsky a dostávali zbytečné góly. Na závěr bych pochválil domácí, že oproti minulým sezónám, co jsme tu byli, tak konečně přišli i nějací fanoušci, hned je to o ničem jiném!"

Poslední kolo

Se Strakonicemi hrajeme poslední kolo divize doma. Přijďte fandit v 18:00 v neděli 18.2. na Déčko. Bude to souboj týmů, které jsou po 21. kole na druhém a třetím místě, výborná příprava na vyřazovací zápasy play-up. To pak začíná o týden později. Pokud by se dostaly Gorily na 1. místo Divize B, pak bychom měli v 1. kole volno.