Související zápasy

Gorily Plzeň
25_20240109_143414.png
487_20240211_221851.jpg

Juniorům dvakrát nevyšel závěr zápasu

Ani s Chomutovem doma, ani v Karlových Varech s FB Hurrican nám nevyšel závěr zápasu. Přesilové hry rozhodly o dvou porážkách juniorského týmu.

Na Krašovské s Chomutovem

V prostředí Krašovské se cítíme jako doma a bylo to vidět i v zápase s Chomutovem. Florbal Chomutov šel do dvoubrankového vedení, ale ještě do přestávky jsme snížili. Potom jsme průběh zápasu vyrovnali, ale srazila nás dvojnásobná přesilovka. Chomutov ji dokázal potrestat a Gorily už neměly tolik potřebný čas na dorovnání skóre. Ani vabank v závěru nevyšel. Zápas si Chomutov pohlídal - 4:8.

V Míčovce v Karlových Varech

Jako předzápas superligového kola se v Karlových Varech hrála juniorská liga. Gorily šly do vedení 1:0, potom domácí tým Florbal Vary zápas otočil, ale Gorilám se povedl dobrý kousek a opět jsme byli v 1 brankovém vedení, tentokrát 3:2. Pak sice přišlo vyrovnání, ale rozhodnout musela třetí část. Tam se Karlovy Vary dostaly do trháku v přesilovkách, dvakrát ji dokázali hráči v modrých dresech využít. Naše šance z trestného střílení zůstala nevyužitá, Filip Vavrík nájezd nedal. I pak jsme ještě náskok dokázali stáhnout, ale na zvrat už to nebylo. Karlovy Vary si připsaly vítězství 7:5.

Ještě dvě kola

Juniorům zbývají v premiérové sezóně odehrát 2 ligová kola, v Českých Budějovicích nás čeká další zápas se Štíry. Pak jedem na poslední kolo do Milevska. Hrát se bude už za 14 dní na jihu Čech.

Související články

Gorily Plzeň
485_20240208_130914.jpg

Junioři, mladší žáci a elévové znovu ve hře

Předposlední dvojzápas čeká na juniory. Do hry se vrací znovu mladší žáci, ti budou doma pořádat zápasy Plzeňské ligy. Přijdete? A fandit můžete i elévům!