32_20251001_143650.png
51_20260421_131106.png
947_20260622_164327.jpg

Gorily na Olympiádě dětí a mládeže 2026

Ze světových her rovnou na olympiádu? Ve florbale ano. Gorily nechybí na Olympiádě dětí a mládeže, která začala právě v Praze!

Olympiáda dětí a mládeže právě začíná

Gorily u toho nechybí, nebojte! Máme svoje zástupce ve florbalovém týmu Plzeňského kraje. Ten se už několik měsíců připravoval v Plzni na zajímavé klání všech 14 krajů. Jednotlivé výběry jsou rozděleny do dvou skupin, rozhodne se pak v play-off.

Gorily Plzeň mají mezi nominovanými svoje zástupce. Nechybí tu starší žáci z ročníku 2011 - Ondřej Krepindel, Tadeáš Jílek a Petr Urválek. Společně se svými spoluhráči budou hájit modrozelenožluté barvy našeho kraje. Na slavnostní zahájení je doprovodil cyklista Zdeněk Štybar.

Kde sledovat?

ODM 2026 se hraje na několika místech v Praze. Poprvé hostí hry právě hlavní město. Pokud chcete výsledkový servis - pak ho najdete na webu celé akce: https://www.olympijskytym.cz/odm

Související odkazy

Související články

Gorily Plzeň
939_20260602_092241.jpg

Trojice Goril ve výběru na ODM 2026

V závěrečné nominaci na Olympiádu dětí a mládeže se objevují tři gorilí jména. Na největší mládežnickou akci u nás se chystají v dresu Plzeňského kraje Ondřej Krepindel, Petr Urválek a Tadeáš Jílek.