Zpravidla chodí děti ke gorilám, ale teď chodí Gorily k dětem! Trenéři klubu byli v 70. mateřské školce a udělali dětem skvělé sportovní dopoledne.

Ze světových her rovnou na olympiádu? Ve florbale ano. Gorily nechybí na Olympiádě dětí a mládeže, která začala právě v Praze!
Gorily u toho nechybí, nebojte! Máme svoje zástupce ve florbalovém týmu Plzeňského kraje. Ten se už několik měsíců připravoval v Plzni na zajímavé klání všech 14 krajů. Jednotlivé výběry jsou rozděleny do dvou skupin, rozhodne se pak v play-off.
Gorily Plzeň mají mezi nominovanými svoje zástupce. Nechybí tu starší žáci z ročníku 2011 - Ondřej Krepindel, Tadeáš Jílek a Petr Urválek. Společně se svými spoluhráči budou hájit modrozelenožluté barvy našeho kraje. Na slavnostní zahájení je doprovodil cyklista Zdeněk Štybar.
ODM 2026 se hraje na několika místech v Praze. Poprvé hostí hry právě hlavní město. Pokud chcete výsledkový servis - pak ho najdete na webu celé akce: https://www.olympijskytym.cz/odm

V závěrečné nominaci na Olympiádu dětí a mládeže se objevují tři gorilí jména. Na největší mládežnickou akci u nás se chystají v dresu Plzeňského kraje Ondřej Krepindel, Petr Urválek a Tadeáš Jílek.