Související zápasy

Elitní kategorie v suchém triku

Elitní týmy mužů i dorostenců si bez potíží poradily se svými soupeři.

Dorost bez ztráty

Dorostenci vyjeli k zápasům do Chomutova. Nejdříve v hale Březenecká poměřili síly s Kobylisy. S těmi se utkali podruhé a stejně jako v prvním vzájemném souboji si s nimi poradili. Výhru 4:2 si tým pohlídal a nedovolil žádné drama. Žádná velká zápletka se nekonala ani ve druhém zápase, kdy se dorost střetl s oblíbeným soupeřem - s domácím týmem Chomutova. Po první třetině kluci vedli už 4:0 a zápas měli pevně v rukou. Ačkoli se mohlo zdát, že zápas je otevřený na obě strany, Gorily uměly své šance využít a dotáhly zápas k jasnému vítězství 7:1.

Áčko v jedničkách

Gorilí „A“ tým si poradil se soupeřem z Rokycan jednoznačně 11:1, a to i přes to, že domácím chyběl hráč s číslem #11 Ondra Budek. Ten je nemocný, ale i bez něj se Gorily dokázaly prosadit. Už v první třetině se to povedlo pětkrát, ve druhé tempo zápasu polevilo a Gorily se trefily jen dvakrát, ale v závěrečné části domácí výběr rozvlnil síťku za zády soupeřova gólmana čtyřikrát a mohl jít oslavit další tři body do tabulky.

Hned o 3 góly a 3 asistence se postaral Kryštof Lehečka, který už ve 13 zápasech tuto sezónu nasbíral 19 gólů a 15 asistencí.

K zápasu se vyjádřil Kuba Vandák: „Utkání od začátku až do konce v naší režii. Mrzí inkasovaný gól, který pokazil čisté konto. Děkujeme soupeři za zápas, fanouškům za podporu a do hlediště přejeme věrné fanynce Janě všechno nejlepší k narozeninám.“

I my z redakce se přidáváme a přejeme Janě všechno nejlepší! Jeden z dárků, které dostala bylo další vítězství gorilího Áčka.